Спаринг: "Карпати" U-21 – "УФК-Карпати" U-17 – 4:1

20 червня 10:30
Переглядів: 252
Карпати

Молодіжна команда «Карпат» зіграла перший спаринг літнього міжсезоння. Суперником підопічних Андрія Тлумака та Андрія Сапуги була команда U-17 Академії футболу «УФК-Карпати», яка готується до фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України, що 26-го червня стартує у Львові.

«Карпати» U-21 – «УФК-Карпати» U-17 – 4:1 (1:1)

18 червня. Початок – 16:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ. Сонячно. +22°С

«КАРПАТИ» U-21: Стецьків (Данилів, 46), Бусько (Саутін, 46), Виздрик (Скотаренко, 46), Олійник (Грось, 46), Дударенко (Бусько, 67), Вербний (Якимів, 46), Лебедь (Толочко, 46), Яструб (гравець на перегляді, 46), Богач (Войтович, 46), Полюганич (Грисьо, 46), Гладкий (гравець на перегляді, 46).

«УФК-КАРПАТИ» U-17: Задерейко (Гуцул, 46), Лещук (Пашко, 65), Веремеєнко, Дерман, Качанівський, Донцов, Пиріг (Медвідь, 70), Сільченко (Сєдов, 70), Мацалап (Антошик, 68), Пецків, Ременюк.

Голи: 1:0 – Гладкий (27), 1:1 – Пецків (42), 2:1 – Якимів (65), 3:1 – Саламаха (72), 4:1 – Толочко (78).

Незабитий пенальті: Грисьо (78, воротар).

Як і очікувалося, загалом гра пройшла за переваги карпатівської молодіжки. Зрештою, якби сталося по-іншому, то це було б дивно. Але треба віддати належне й найстаршим вихованцям клубної Академії, які чинили гідний опір старшим за віком та більш досвідченим одноклубникам. А найкращим свідченням цього є той факт, що до середини другого тайму рахунок був нічийним – 1:1.

Лік голам у матчі було відкрито на 27-й хвилині. Молоді «леви» перехопили м’яча і провели атаку правим флангом. Комбінація завершилася передачею Богача, після якої Гладкому залишалося вразити пусті ворота суперника. Підопічні Ярослава Дмитрасевича та Віталія Лобасюка відігралися наприкінці тайму. Розіграш штрафного на лівому крилі атаки «зелено-білих академіків» завершився прострілом, який влучним ударом головою замкнув голеадор Пецків.

Рахунок 1:1 протримався, як ми уже казали вище, до середини другого тайму. А далі упродовж 15-ти хвилин тричі поспіль забили старші за віком гравці молодіжної команди. Першим відзначився Якимів: після подачі кутового оборона господарів (команди Академії «УФК-Карпати» приймають суперників на полі саме затишного стадіону ЛНАУ в Дублянах) невдало винесла м’яча, а першим на підборі був опорник гостей, який метрів з 14-ти у дотик вгатив круглого під поперечину.

За сім хвилин після подачі на дальню стійку по цілі головою пробив Войтович. Його удар голкіпер «академіків» відбив, але зусилля вінгера, скерувавши круглого до сітки, довершив один з гравців, що перебуває на оглядинах.

Крапку у грі було поставлено на 78-й хвилині. Захист команди господарів не надто гостинно зустрів у власному карному майданчику Войтовича і арбітр зустрічі вказав на 11-метрову позначку. Удар з точки Грися воротар господарів Гуцул, який по ходу другого тайму у рамці замінив Задерейка, відбив. Той таки Грисьо був першим і на добиванні, однак його повторний постріл головою голкіпер також парирував і лише проти третього пострілу, тепер у виконанні Толочка, він нічого не зміг зробити. Тож у підсумку з рахунком 4:1 перемогли гості, але гра однозначно була корисною для обох команд. По її завершенні про це сказали обидва старші тренери – і Ярослав Дмитрасевич, і Андрій Тлумак.