Спаринг. "Карпати" (U-21) – "Вііторул" (U-21) – 1:1

06 лютого 21:31
Переглядів: 118
карпати

Румунський «Вііторул» – молода команда і не лише за віком. У 2009 році її створив легендарний румунський футболіст, зірка «Реала», «Барселони» та «Галатасарая» Георгі Хаджі. У клубі його називають просто «бос» або «менеджер». Попри те, що Георгі Хаджі за матчем дивився з трибун, він легко перекрикував і тренерів, і гравців. Не було хвилини, коли не чулися підказки своїм гравцям чи суперечки з арбітрами. Попри це він встигав фотографуватися з охочими (а їх не бракувало), а також підписувати футболки «Галатасарая».

Для «Вііторула» цей матч був вже третім на зборах – за кілька днів у Румунії стартує весняна частина чемпіонату. Натомість для карпатівців, ця гра перша, тож і кондиції футболістів, ясна річ, були не найкращі. Проте, ані в фізичній боротьбі, ані в майстерності підопічні Романа Зуба не поступилися своїм одноліткам.

На гру проти румунів вийшов такий склад: Сілецький, Маркович, Єлсуков, Штаненко, Макогон, Грисьо, Поручинський, Савошко, Яструб, Захарків, а також один гравець, який перебуває на оглядинах. По перерві на заміну вийшов Дмитро Полюганич, а ще Тарас Завійський і Ілля Михайловський, які вночі прилетіли до Туреччини з першою командою.

Карпатівці почали активніше, але до створення реальної загрози не доходило. Так само і румуни, які невдовзі перехопили ініціативу, також не могли потурбувати Сілецького – виняток становили хіба дальні і неточні удари. Однак, одна з атак суперників призвела до забитого м’яча – трішки не порозумілися оборонці, у результаті чого нападник «Вііторула» зміг пробити у кут воріт нашого кіпера. Карпатівці не довго приходили до тями, але під кінець тайму ініціатива вже була на їхньому боці. Класний момент змарнував Юрій Захарків, якого вивели сам на сам з воротарем – нападник перехвилювався і поцілив точно в кіпера. А от Юрій Яструб своїм шансом скористався. Після проходу по флангу Поручинського, Юрко прийняв м’яча і сильно пробив з лінії карної зони – м’яч від штанги залетів у ворота – 1:1.

По перерві карпатівці знову почали грати активніше – непогані моменти були у тих же Захарківа та Яструба, але забити їм завадили гострі кути та важкі ноги, усе ж матчі відрізняються від тренувань. Попри це гра не видавалася нудною – на трибунах зібралося чимало уболівальників. З краю поля за діями карпатівців спостерігав Денис Васін, який нещодавно став гравцем «Чорноморця» - одесити якраз закінчили тренування на сусідньому полі. А ще підтримати молодих карпатівців прийшли двоє дівчат з Києва – спеціально для цього вони одягнули вишиванки та патріотичні футболки.

На жаль, голів у ворота «Вііторула» вони більше не побачили, але загалом грою залишилися задоволені – щоправда, лікарям доведеться трішки «підправити» футболістів. Румуни особливо не церемонилися із «зелено-білими».