Спаринг. "Карпати" U-21 – "Ворскла" U-21 – 0:0

19 лютого 08:00
Переглядів: 132
Карпати U-21

На свій третій матч під час зборів в Туреччині, молодіжна команда «Карпат» вирушила в Сіде, у гості до своїх одноліток із полтавської «Ворскли». Вже у цьому році ці команди зустрінуться між собою у Полтаві, на офіційному рівні, на разі ж була генеральна репетиція. 

Підопічні Андрія Тлумака та Андрія Сапуги вийшли на поле в такомускладі: Мозіль, Бусько, Грось, Олійник, Дударенко, Вербний, Чачуа, Богач, Яструб Полюганич, Гладкий. По перерві на заміну вийшли: Данилів, Виздрик та Маркович. 

Тренерський штаб дав можливість трохи відпочити кільком виконавцям, які брати участь в попередніх матчах – Завійському, Савошку та Грисю, до того ж, Ігор Карпенко наразі не може допомогти своїм партнерам через ушкодження. 

Перший і другий тайми практично не відрізнялися – на полі було дуже багато боротьби і жодна з команд не мала ані найменшого наміру у ній поступатися. У той же час, бракувало реальної гостроти біля воріт, моментів та прицільних ударів.

Фактично, для «Карпат» найкращим моментом став класний удар Вербного зі штрафного – кіпер полтавчан в якомусь дивовижному стрибку зумів витягнути м’яча з дев’ятки. У «Ворскли» теж назбирається кілька спроб завдати ударів по воротах, але реальної роботи ані в Мозіля, ані в Даниліва не було.

Таким чином, звівши матч до бойової нічиєї, карпатівські дублери вже в третьому матчі поспіль зберігають свої ворота на замку. А завершать свої збори «зелено-білі» 22-го лютого, коли зустрінуться із першоліговим «Кьогге», що представляє Данію. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: