Спаринг. "Карпати" – "Верес" – 0:1

25 червня 21:53
Переглядів: 270
Карпати

У третьому матчі літнього міжсезоння карпатівці зустрічалися із рівненським «Вересом», командою, що здобула право виступати у першій лізі, а також поставила завдання пробитися до еліти українського футболу. Спаринг видався корисним для обох команд, адже і Анатолій Чанцев, і Володимир Мазяр переглядають потенційних новачків та формують оптимальний склад на офіційний сезон.

«Карпати» розпочали матч у такому складі: ПідківкаКостевич,РижукНестеровМірошніченкоКльоцЧачуаХудоб’якКравецьҐ.ЛещукКсьонз

У складі «Вереса» на поле вийшли: ПоповичЗападняБорзенко,ЗозуляНепляхКучеровОрловськийГерасимецьСтепанюк,Сікорський та Волошинович.

На правах господаря карпатівці швидко забрали м’яча і почали загострювати ситуацію біля воріт суперника. Однак і самі гості билися відчайдушно, і сонце пекло немилосердно. Важко було обом командам, які крім всього іншого просто не готові фізично, зважаючи на середину літа – час, коли гравці починають набирати форму. І все ж завдяки активності Павла Ксьонза «леви» могли дуже швидко відкрити рахунок. Саме «сімка» «Карпат» грав роль першої скрипки, роздаючи класні передачі. На жаль, партнери ними не скористалися. Прекрасна нагода була в Ігоря Худоб’яка, а згодом вже сам Ігор вивів на удар Лещука. Здавалося, що м’яч вже закотиться у ворота, але з самої лінії його виніс захисник «Вереса». 

Натомість забили гості. Після виконання штрафного, м’яч вилетів до центра поля, звідки пішла зворотня верхова передача. Зважаючи на велику кількість гравців у карній зоні, оборонці не встигли розібратися у ситуації, що дозволило Борзенку прийняти м’яча і пробити повз Підківку. 

На другий тайм «леви» практично повністю оновили склад, за винятком Костевича та Підківки. Окрім них на поле вийшли: МарковичЛобайНовотрясовСеницяВербнийСтрашкевичГемегаКузик та Габріель

Однак пограти у відкритий футбол не вийшло. Володимир Мазяр, очевидно, моделював ситуацію, коли треба зберегти рахунок, тож «Верес» практично не переходив половину поля, натомість кинув усі сили на оборону власних воріт. Попри це у «Карпат» вистачало моментів для того, щоб забити не один гол. Мабуть, найкращий був у Костевича, який після класної комбінації вийшов на побачення з Когутом, але пробив не найкращим чином. 

Тож «Карпати» у спарингу поступилися, однак підготовка до сезону триває. Наступним суперником «левів» стане луцька «Волинь».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: