Спаринг у Винниках – за "Скалою"

01 лютого 11:32
Переглядів: 296
ФК Скала Стрий

У суботу, 30 січня, у рамках підготовки до весняної частини змагань сезону 2015/2016  років футболісти стрийської «Скали» у Винниках на полі зі штучним покриттям місцевого ФК «Рух» проекзаменували львівський ФК «Погонь», який торік фінішував на 9-му місці чемпіонату Львівської області серед  команд Прем`єр-Ліги.

ФК «Погонь» (Львів) – «Скала» (Стрий) – 1:2 (1:0)

30 січня 2016 р. Винники. 12 год. + 8 градусів. Арбітр: Александр Кальонов (Львів).

«Скала» (1-й тайм): Денис Завгородній, Едуард Мись, Роман Подоляк, Віталій Бондаренко, Юрій Антонів, Михайло Березовий, Богдан Іванченко, Андрій Маляренко, Василь Білошицький, Володимир Пришнівський, Василь Цюцюра.

«Скала» (2-й тайм): Роман Герич, Петро Стасюк, Тарас Максимович, Едуард Мись, Роман Ботвинник, Владислав Клименко, Назар Кміть, Дмитро Скакун, Олег Квич, Віталій Рябушко, Роман Лівінський.

Голи у «Скали»: Дмитро Скакун (63), Віталій Рябушко (78).

На матч проти аматорської команди, яка представляє польську громаду міста Лева, головний тренер «малиново-зелених» Василь Малик знову виставив два склади. У першій половині зустрічі місце у воротах посів Денис Завгородній. На позиції правого захисника вирішили попробувати Едуарда Мися. Зліва у захисті грав Юрій Антонів. Пару центральних оборонців склали Роман Подоляк та Віталій Бондаренко. В опорній зоні грали Михайло Березовий та Андрій Маляренко. На флангах розташувалися Богдан Іванченко (ліворуч) та протилежній бровці гравець, який перебуває на перегляді – Василь Білошицький. Місце під нападником посів Володимир Пришнівський. І на вістрі атаки діяв  Василь Цюцюра.

Події на полі одразу нагадали попередній матч проти рівненського «Вереса», який відбувався напередодні. Така ж тотальна перевага як ігрова, так і територіальна за «Скалою». Однак на відміну від того матчу, у першій половині голів ми так і не побачили, хоча гольових моментів біля воріт суперника було безліч. Так на 5-й хвилині з вигідної позиції не влучив Березовий після пасу Пришнівського. Потім після подачі з кутового у виконанні Маляренка небезпечно головою пробив Антонів (поруч із стійкою). На 22-й хвилині Цюцюра, обікравши захисника, вийшов на побачення з голкіпером, на швидкості обіграв його і … не влучив у порожні ворота…

Натомість стрияни з нічого отримують гол у власні ворота. Після довгої діагональної передачі воротар «Скали», який відверто до цього нудьгував без роботи, необачно пішов на перехоплення і не встиг до м`яча. Таким подарунком на всі сто скористався суперник, який без перешкод поцілив метрів з сорока у порожні ворота.

Рахунок – 0:1 протримався до перерви, хоча стрияни мали ще не одну нагоду не лише вирівняти становище, але й вийти вперед. Згадаймо хоча б дві поперечки від Антоніва, удар Іванченка, коли Богдан ледь не закинув смугастого за комірець воротареві. Чи невдалі дії Цюцюри, якийне віддав гольовий пас вільному Іванченку. Цей перелік невикористаних моментів можна булоб і продовжити…

Що не вдалося в таймі першому, «малиново-зелені» зробили після перерви. І знову творцями двох голів стали Дмитро Скакун та Віталій Рябушко. Гості всією командою «сиділи» на своїй половині поля і відбивалися як могли. Проте попри всі намагання «поляків» втримати позитивний результат їм не вдалося, адже клас гравців «Скали» значно вищий.

Зрівняли рахунок стрияни на 63-й хвилині після стрімкого рейду правим флангом Петро Стасюка і його ювелірного прострілу на Дмитра Скакуна, якому залишалося лише підставити ногу. А переможний м`яч провів Віталій Рябушко після індивідуальних дій і більярдного удару у правий нижній кут на 78-й хвилині.

І на завершення про розташування гравців «Скали» на полі після перерви. Пост №1 за  Романом Геричем. У центрі захисту діяли Тарас Максимович та Едуард Мись (на цій звичній позиції він виглядав значно краще, ніж до перерви, коли виконував функції правого захисника). Місце на флангах оборони зайняли: ліворуч – Роман Ботвинник та праворуч – Петро Стасюк. Лінію півзахисту склали: опорники – Владислав Клименко та Назар Кміть. Атакувальні флангові півзахисники: Олег Квич – справа, Дмитро Скакун – зліва. Місце під нападником обіймав Віталій Рябушко. І наконечником атак був Роман Лівінський.

Наступний контрольний поєдинок команда Василя Малика проведе 3-го лютого на своїй НТБ у Довгому проти іншого учасника чемпіонату Львівщини – ФК «Миколаїв». Початок матчу о 13 годині.