Спаринг: "Верес" – "Карпати" U-19 – 2:3

19 лютого 10:07
Переглядів: 131
U-19

У рамках підготовки до весняної частини ІV Чемпіонату України серед команд U-19 юніори «Карпат» зіграли черговий контрольний спаринг. Суперником «зелено-білих левів» у товариській грі, що відбулася на штучному полі львівського стадіону «Сокіл», була команда «Верес» з Рівного, яка у Другій лізі поточного сезону займає третє місце.

Звітний поєдинок «Карпати» U-19 провели у такому складі: Стецьків (Кучерявий, 46), Сениця (Погорілий, 85), Калинчук, Завінський, Лебеденко, Толочко, Якимів (Шарабура, 74), Лебедь, Валенко, Саутін, Микитин.

Карпатівці гру розпочали, що називається, з місця в кар’єр, уже на 3-й хвилині відкривши рахунок. Атака правим флангом завершилася прострілом від Саутіна. Першим на м’ячі був Валенко, удар якого, щоправда, воротар відбив. Однак оборонці «Вереса» не підстрахували свого голкіпера і нападник «левів» з другої спроби таки переправив круглого до сітки – 1:0.

Другий гол «зелено-білі» забили, також провівши атаку по правому крилі. Розіграш красивої комбінації на максимальних швидкостях дозволив прудконогому Саутіну втекти від захисників і виконати ще один простріл. Цього разу на передачу вінгера відгукнувся його колега по амплуа Микитин, який увірвався в штрафний майданчик по центру і зігравши на випередження, завершив зусилля партнерів влучним ударом – 2:0. Трапилося це на 15-й хвилині.

А на 32-й хвилині рахунок став 3:0. Колективний відбір в опорній зоні дозволив карпатівцям відібрати м’яча. Миттєва передача на Лебедя, який майстерно у розріз вивів по центру сам на сам з голкіпером Микитина, що своєчасно змістився з лівого флангу до середини. Вінгер левів першим дотиком обробив круглого, а другим повз воротаря зряче пробив по цілі – 3:0.

Перевага у три забиті м’ячі до певної міри заспокоїла підопічних Романа Толочка і Олега Гараса. Як наслідок, місцями їм почало не вистачати концентрації. Це зрештою й призвело до того, що суперник незадовго до свистка на перерву один гол відіграв. Карпатівці сфолили на лівому фланзі оборони. Рівненці швидко розіграли м’яча, а «леви» не встигли розібрати гравців у власному карному майданчику. І все закінчилося тим, що з центральної зони гравець «Вереса» після передачі верхом головою з близької відстані розстріляв Стецьківа. 3:1 на користь «зелено-білих» – за такого рахунку команди відправилися на перепочинок.

У другому таймі темп не знизився і загалом гра дивилася, а на 65-й хвилині повернулася й інтрига. Центральний захисник «Карпат» Калинчук, виконуючи передачу в опорну зону припустився помилки, що призвело до «обрізки», якою на сто відсотків скористався суперник. Миттєва контратака у виконанні підопічних Віктора Богатиря завершилася виходом сам на сам. Голкіпер львів’ян Кучерявий першу спробу нападника рівненців нейтралізував, але партнери не прийшли своєчасно йому на допомогу, а проти добивання він був безсилим і рахунок став 3:2.

Остання чверть матчу пройшла на зустрічних курсах – обидві команди, граючи на доволі високих швидкостях, на кожну атаку суперника відповідали своєю контрдією. Тож глядачі були свідками, що називається у футбольних колах, веселої гри з великою кількістю моментів, які створювали обидві команди. Однак довести справу до забитих голів більше нікому не вдалося, тож у підсумку все закінчилося мінімальною перемогою карпатівців.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua