Спаринги юнацьких команд: "Карпати" – "Легія". День перший

06 грудня 13:00
Переглядів: 241
Карпати

До Львова для проведення контрольних спарингів з вихованцями футбольних шкіл ФК «Карпати» прибули чотири команди (U-17, U-16, U-15 і U-14) варшавської «Легії». Упродовж суботи та неділі вони зіграють по два матчі проти одноліток з СДЮШОР «Карпати» та Академії футболу «УФК–«Карпати».

Напередодні проти гостей зі столиці Польщі грали старші команди (U-17 і U-16) СДЮШОР «Карпати» та молодші (U-15 і U-14) карпатівської Академії футболу. Зазначимо, що усі чотири поєдинки відбулися на полях зі штучним покриттям. «Зелено-білі школярі» приймали суперників на майданчику стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках, а «академіки» – на своєму рідному полі. 

Матч найстарших команд пройшов за переваги господарів. Підопічні Романа Деркача та Івана Шуги переважали гостей і у володінні м’ячем, і за створеними гольовими моментами. Однак стара хвороба – низька реалізація – не дозволила «зелено-білим» бодай раз матеріалізувати свою ігрову перевагу у забиті голи. Натомість поляки свій шанс за вісім хвилин до закінчення матчу не змарнували і в підсумку здобули перемогу з мінімальним рахунком 1:0. 

Поєдинок команд U-16 пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди мали хороші нагоди завершити свої атаки взяттям воріт суперника. Але сьогодні оборона та воротарі і «Карпат», і «Легії» зіграли краще від атаки, тож у підсумку безгольова нічия – 0:0. 

У грі 15-річних «зелено-білих академіків» трохи забракло пристрасті. Що ж до дій варшав’ян, то у них жагу боротися за максимальний результат було помітно неозброєним оком. Напевне, саме більше бажання і дозволило гостям перемогти. Забивши по голу в кожному з таймів, «Легія» виграла з рахунком 2:0. 

За своїх старших одноклубників реваншувалися наймолодші, 14-річні вихованці клубної Академії футболу. Підопічні Тараса Павліша та Ігоря Артимовича контролювали хід гри упродовж усього поєдинку і здобули звитягу з переконливим рахунком 4:1. По «дублю» оформили Юрій Раделицький і Василь Буртник. Перший відкрив рахунок, невідпорно пробивши по воротах після передачі Віталія Пазеняка. Сталося це в першому таймі, а на початку другого Юрко сам заробив і сам же реалізував пенальті. Що ж до Буртника, то в першій половині він подвоїв перевагу «академіків» у рахунку, поціливши у «дев’ятку» зі штрафного прямим ударом метрів з 28-ми. Василь став автором і останнього голу у матчі. Після подачі кутового постріл Вадима Яремчука прийняла на себе поперечина воріт «Легії», але першим на добиванні був Буртник, який головою скерував круглого до сітки. 

Додамо, що сьогодні усі команди «Легії» зіграють ще по одному матчу. Старші команди варшав’ян (U-17 і U-16) поміряються силами з однолітками з «УФК–«Карпати», а молодші ((U-15 і U-14) – СДЮШОР «Карпати». 


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

  • СДЮШОР «Карпати» U-17 (Львів) – «Легія» U-17 (Варшава) – 0:1 (0:0)
  • СДЮШОР «Карпати» U-16 (Львів) – «Легія» U-16 (Варшава) – 0:0
  • «УФК–«Карпати» U-15 (Львів) – «Легія» U-15 (Варшава) – 0:2 (0:1)
  • «УФК–«Карпати» U-14 (Львів) – «Легія» U-14 (Варшава) – 4:1 (2:0)
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: