Сподіваємось на "Карпати". "Карпати" - "Дніпро"

20 березня 08:46
Переглядів: 270
Карпати Дніпро

20 березня 2016. 17:00. Львів. «Арена Львів». Арбітр: Анатолій Адула (Харків).

Для початку офіційне звернення від «Прем’єр-ліги», яка звертає представникам ЗМІ увагу аби повсюди подавати офіційно затверджену Виконавчим комітетом ФФ України, Дирекцією Прем’єр-ліги та діючим Регламентом змагань назву Чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги біжучого і наступного сезонів – «Чемпіонат України з футболу «Ліга Парі-Матч».

Щож нехай буде і так. Тільки б українському футболу від подібного апелю жилося краще. Хоча, як показує дісність, покращення наразі простежується тільки в офіційних деклараціях.

Поєдинок «Карпати» - «Дніпро» безперечно шляер нинішнього туру. До того ж, обидва клуби останньо провели доволі хороші матчі. Нехай львівська команда і поступилася динамівцям Києва, але на загал, хлопці зі Львова не зганьбилися. Дніпряни взагалі стрибнули вище …голови і завдали нищівної поразки донецькому «Шахтарю». Знаметиті були ігри, але вони у минулому. Сьогодні у 19-му турі колективи, якими керують Володимир Безуб’як і Мирон Маркевич, творитимуть нову подію, яка, хочеться вірити, сподобається глядачам.

На мою думку, «біло-блакитні» задля своєї перемоги лізтимуть зі шкіри, аби втиснутися до групи призерів. І якщо предстануть перед публікою у такому ж піднесеному настрої, як у матчі з гірниками, то львів’янам буде непросто справитись з такою грозою. Однак, не забуваймо, що команда «Дніпро» у цьому сезоні «зробила» з себе найбільш непередбачуваного суперника. Футболісти одного разу - грізні, рішучі та грають, як за нотами, іншого разу безвольні та байдужі до гри. Серії перемог, змінюють у такі ж матчі поразок, а свого наставники «кидають у гарячий окріп». Можливо таке відношення до своїх обов’язків напряму пов’язане із виплатами зарплат. Хоча, обізнані люди стверджують, що в «Дніпрі» бувають …затримки. Але з цією командою працює тренер-львів’янин, який знає що таке футбол і чого можна вимагати від підопічних.

Оновлені «Карпати» давно довели, що вміють грати у видовщний та результативний футбол і вийшли на доволі пристойний рівень гри. От би ще й фізичну силу наростити, аби її вистачало на всі 90 хвилин. «Зелено-білі» одного разу багато заб’ють, а наступного разу багато пропустять м’ячів у свої ворота. Зараз карпатцям відступати нікуди, а бажання посісти якомога вище місце не полишає ні тренерів, ні гравців, ні тим паче вболівальників.

Панове! Йдемо на «Арена Львів» з надією, що наші «леви» врешті-решт вигризуть свою першу перемогу на цій спортивній споруді.

Разом із цим, цікаво, як це фанатикам львівської команди та й гостям вдається проносити на трибуни заборонені речі. Хоча над цим питанням повинні задуматись ті, хто відповідальний за порядок не тільки в місті, але й на стадіоні. І не дай Боже, щоб їхня робота завершувалась на …папері.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: