"Сподіваюся, цей рахунок стане для команди уроком" - Роман Толочко

21 серпня 13:00
Переглядів: 212
Толочко

Головний тренер юніорської команди «Карпат» Роман Толочко прокоментував домашню поразку від «Олімпіка».

– Мене найбільше вразила безвідповідальність моїх футболістів. Не можна так давати втоптувати себе в болото, нема характеру. Хоча ми наголошували, що в «Олімпіка» старша команда. Здивований, що ми грали без думки. Не знаю, чому... Можливо, це зараз такий рівень у гравців. Хлопці, напевне, живуть ще тими спогадами, коли вони грали в ДЮФЛ, де потрапляли в фінали. Намагаємося привити їм, що це зовсім інший рівень. На жаль, багато хто ще не дослухався до цих слів. 

Також розчарували гравці 98-го року. Вони абсолютно не проявили ніяких лідерських якостей й злилися в одне ціле з молодшими гравцями. Тільки що я наголосив футболістам: якщо вони хочуть грати у дорослому футболі, то треба щось змінювати. Інакше – закінчать свої виступи ще на рівні U-19.

– Завдяки чому мають прийти характер і думка в грі?
– Характер має бути в крові, а думати на полі... Треба добре оцінювати ситуацію на полі. Було дуже багато грубих помилок, які не відповідають не те, що рівню U-19, а U-17. Напевно, дуже їм багато авансів роздали в школах, коли вони там чогось досягали. Можливо, ще десь цим живуть і не хочуть себе перебудувати. 

Якщо не захочуть це робити, то завершать свої кар’єри ще на цьому рівні. Наша ціль – готувати гравців для першої команди й для U-21. Можливо, хтось зрозуміє і буде грати, а хто - ні, то так і залишиться на цьому рівні. 

– Якщо дивитися на гру, то рахунок 2:0 виглядає закономірно?
– У першому таймі ми мали декілька можливостей забити, але не вистачило майстерності. Було багато помилок в завершальній стадії – постійно направляли м’яч в руки воротарю. Якби ми забили, то, може, щось би й змінилося. До того ж, програли багато боротьби – це дуже кидалося в очі. Так що, рахунок закономірний. Сподіваюся, він стане для моєї команди уроком. 

На жаль, хлопці не зробили висновків з гри з «Дніпром» (0:2, – прим.). Ми детально розбирали цей матч і наголошували на помилках, але вони, мабуть, не прислухалися, не зробили висновків. Це насторожує.

– Голи на стартах обох таймів сильно вплинули на психологічний стан команди?
– Звісно. Можливо, це трошки приголомшило. Є такі моменти, коли треба себе перебороти і включити друге дихання. Додам, що поки нема лідера, який би зміг повести за собою команду. Будемо намагатися щось зробити.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: