"Сподіваюся, з наступного сезону "Карпати" виступатимуть на "Арені-Львів"

14 квітня 08:20
Переглядів: 176
арена львів

Генеральний директор ДК «Укрспортарена» Сергій Симак в інтерв'ю радіо «Промінь» прокоментував ситуацію що склалася навколо можливості проведення матчів львівськими «Карпатами» на «Арені-Львів»:

- Стадіон «Арена-Львів» повністю готовий приймати матчі хоч чемпіонату України, хоч Ліги чемпіонів. Стадіон дуже добре перезимував, на ньому вже пройшов матч ветеранів «Карпат» і «Динамо», до речі, після матчу багато ветеранів, говорили мені що тут кращий газон на якому їм доводилося грати. 

Сподіваюся, що з наступного сезону «Карпати» виступатимуть на «Арені-Львів», цього хочуть вболівальники, місто, і вся Галичина - остаточне рішення за власниками «Карпат».

Немає ні спортивних, ні технічних, ні процедурних причин не проводити матчі на цьому стадіоні. Іноді кажуть, що «Арена-Львів» недобудована, що її потрібно розібрати, що там небезпечно проводити матчі - можна знаходити які завгодно причини, тільки щоб виправдатися перед вболівальниками або футболістами. Так, є якісь питання, які стосуються необхідності добудувати «Арену-Львів», але вже вони-то точно не впливають ні на зручність ні на безпеку глядачів або футболістів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: