"Спорт Фестиваль "40" буде розвиватися", – Сергій Караванець

29 червня 22:50
Переглядів: 205
Сергій Караванець

Організатори 40-годинного спортивного марафону у Івано-Франківську підсумували проведення Спорт Фестивалю "40" і подякували всім, хто долучився до його проведення.

Про це в себе на сторінці у Фейсбук від імені команди фестивалю написав один з його організаторів Сергій Караванець.

"Це напрямок "Тепле Місто", ціль якого – створити економічно сильну країну та місто через спорт-індустрію. І щоб довести життєздатність напрямку, ми розробили перший, точно в Україні, може, і у світі (шукаю аналоги, не годен знайти) – Спорт Фестиваль "40", – обґрунтував ідею фестивалю Сергій Караванець. 

Якщо зробити спорт модним та створити попит на нього, вважає він, це дасть поштовх до: 1) розвитку виробництва, сфери послуг та НДІ; 2) більша кількість здорових прикладів будуть породжувати ще більшу кількість здорових, сильних та ефективних людей; 3) розвитку професійного спорту, досягнень олімпійської збірної.

За словами Сергія Караванця, організатори втішені, що подія вдалася саме як фестиваль. Вони зрозуміли, що погарячкували з "наймасовішим танцем міста" та погано спланували його. Але зараз готові з новими силами взятися за його розвиток.

"Ми дійсно герої, що такий проект втілили за 2 місяці, але більше не треба таких екстремальних термінів. Зрозуміли, що фестиваль буде розвиватися. Є бажання його робити далі, але будуть чималі правки та вагон досвіду", – підсумовує Сергій Караванець. 

Організатори дякують команді відчайдушних та сміливих людей, які останні місяці "вкалували" над тим, щоб ця ідея стала реальністю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: