Новини спорту Україна та світ за 01 жовтня 2013

баскетбол

Франківські дівчата взяли призові місця на юнацьких змаганнях з баскетболу

В період з 27 по  29 вересня 2013 року  в м. Івано-Франківську  проводився ІІІ  міжнародний турнір з баскетболу
гол

Тернопільська ДЮСШ з футболу здобула одну перемогу у 4-му турі чемпіонату України

Переглядів: 83
У четвертому турі дитячо-юнацької футбольної ліги України юнаки з Тернополя програли три матчі з чотирьох.Результати 4-го туру:U-15 БЛІСП-КДЮСШ
гол

Ще одна команда знялася з футбольного чемпіонату Тернопільщини

Переглядів: 96
29 вересня відбулися матчі 3-го туру фінальної частини чемпіонату Тернопільщини з футболу. Відбулися всього лише два поєдинки. Бережани на своєму полі програли
Сергій Давидов

Сергій Давидов: "Захисники "Ниви" буквально кістьми лягали під наші удари"

Переглядів: 77
Гравець Геліоса Сергій Давидов вже після двох хвилин перебування на полі у матчі з Нивою, приніс своїй команді нічию (1:1). — Результат
Рух

Винниківський "Рух" - у півфіналі Кубка України серед аматорів

Переглядів: 174
Діючий чемпіон області з футболу винниківський «Рух» пробився до півфіналу Кубку України серед аматорів. Після перемоги винниківчан над
шахи

На Львівщині – спортивний тиждень для літніх людей

Переглядів: 89
Упродовж тижня на Львівщині триватимуть спортивно-масові заходи «Спорт для всіх – радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.
шахи

Десятирічний львівський шахіст виграв "золото" Євро-2013 з бліцу

Переглядів: 247
Юний український шахіст Мар’ян Кириченко став переможцем дитячого чемпіонату Європи з бліцу в Будві (Чорногорія). Львів’янин завоював золоту
таеквондо

Прикарпатська збірна з таеквондо ВТФ виступила у Києві

Прикарпатська збірна з таеквондо ВТФ виступила у Києві. Днями там відбувся міжнародний турнір «Kyiv Open Cup». У змаганнях взяли участь понад 2 сотні
регбі діти

Юнацька команда ДЮСШ-2-"Роланд" завершила першість України

Переглядів: 227
У вересні відбулось два  тури фінального етапу першості України  з регбі серед юнаків 2000-01 років  народження.
Нива (Тернопіль) - Геліос (Харків) - 1:1

"Нива" – "Геліос" 1:1 - відео голів та кращих моментів матчу