Нежитлові приміщення в безоплатне користування виділили під час сесії міськради установам та організаціям Тернополя. Користуватися цими приміщеннями вони зможуть

Президент України Петро Порошенко призначив екс-регбіста Степана Барну головою Тернопільської обласної державної адміністрації. Новий керівник регіону в 2013 році захищав кольори РК «Терен»

Головою Борщівської районної федерації футболу став випускник Тернопільського педагогічного ліцею (структура ФК «Тернопіль»), вихованець тренерів
Галичанка

"Галичанка" вирушає на першу гру півфіналу "Кубка Виклику"

Переглядів: 275
Львівська гандбольна «Галичанка» вирушає в Польщу на першу гру півфіналу Кубка Виклику. У Щецині підопічні Василя Козаря зустрінуться з місцевою
аеробіка

Відбувся Чемпіонат Тернополя з спортивної аеробіки

Переглядів: 250
Шістнадцятого березня 2015 року відбувся чемпіонат міста Тернополя зі спортивної аеробіки. П'ятдесят студентів ТНЕУ взяли активну участь у спортивному заході.
ураган діти

Шкільний Кубок НФК "Ураган" в м. Коломия. Анонс 2 ігрового дня

Переглядів: 145
Найближчьої суботи в Коломиї знову вируватимуть футзальні пристрасті. На майданчику ФОСК "Прикарпаття" продовжиться Шкільний турнір з футзалу "Кубок
Івашко

Львівські лучники повернулися з тріумфального Гран-прі Європи

Переглядів: 203
У грецькому місті Марафон 30 березня галичани здобули відразу три цінні нагороди. Лідер нашої команди Маркіян Івашко виграв індивідуальні змагання. У фіналі
шахи

У Калуші пройшов шаховий турнір пам’яті Олекси Гірника

Переглядів: 139
У Калуші у ПК "Мінерал" пройшов XIII традиційний шаховий турнір пам’яті Героя України Олекси Гірника. Цьогоріч в особисто-командних змаганнях взяли участь