Новини спорту Україна та світ за 03 вересня 2018

Прикарпаття

"Гірник-Спорт" - "Прикарпаття" 2:2 - відео голів і огляд матчу

ФК "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) - МФК "Прикарпаття"(Івано-Франківськ) 2:2Голи: Лозовий (48), Фаюк (90+5) - Дитко (18, 42) .
Горецький

Ростислав Горецький: "Напевно, ми робимо щось не так"

Переглядів: 171
На післяматчеву прес-конференцію до журналістів замість Андрія Кікотя прийшов його перший асистент Ростислав Горецький. .
україна

Збірна України тренується на "Скіфі"

Переглядів: 185
Футболістки національної жіночої збірної України на стадіоні у Львові готуються до заключного поєдинку кваліфікації Кубку світу-2019. У вівторок, 4-го вересня, «синьо-жовті»
Кажани

Перший випуск програми волейбольного клубу "Барком-Кажани

Переглядів: 132
Перший випуск програми волейбольного клубу "Барком-Кажани .
Шахи

"Львівська шахівниця" випуск №1

Переглядів: 225
Перший випуск присвячений "Кубку Львова 2018", який складався з 5ти турнірів:  "Банк Львів Open"; "Галицька здоба Open" ; турнір за звання міжнародних гросмейстра та майстра; "Леокераміка
МЕГРЕМІЧ

Експерт: "Помилку Дерда з вилученням Мегреміча замовчувати не потрібно"

Переглядів: 319
Суддівський експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував епізод з вилученням Аді Мегреміча в поєдинку "Карпат" проти "Динамо". Також Мирослава
Лебеденко

Орест Лебеденко: "Мар’ян Швед – це наш маленький козир"

Переглядів: 95
Трохи більше року тому, у матчі проти київського «Динамо» на НСК «Олімпійський», відбувся дебют молодого вихованця «Карпат»
швед карпати

Мар’ян Швед: "Радий, що приніс "Карпатам" перемогу"

Переглядів: 97
Два точні удари Мар’яна Шведа принесли впевнену перемогу «зелено-білим» на виїзді у матчі проти київського «Динамо». До того ж, дубль
МОРАІШ

Жозе Мораіш: "Ми заслуговуємо на цю перемогу"

Переглядів: 107
Післяматчевий коментар головного тренера «Карпат». – Сьогодні наша команда показала хорошу гру. У першому таймі бракувало спокою. Гравці були сконцентрованими
ковалюк

"Гірник-Спорт" - "Прикарпаття" 2:2: післямова тренерів

У Горішніх Плавнях зафіксована бойова нічия. "Прикарпаття" упустило перемогу на останній хвилині. Зеновій Василів (асистент головного тренера МФК "Прикарпаття":  "Сьогодні