Василь Матвійків: "Подякував своїм гравцям за самовіддачу"

Директор ФК «Тернопіль» Василь Матвійків  на післяматчевій прес-конференції проаналізував хід поєдинку 12-го туру проти ФК «Полтава»,
Іван Рогаль

Іван Рогаль: "У Львові команда була дуже мотивована"

Переглядів: 312
У 7-му турі аматорського чемпіонату України "Нива" здобула важливу перемогу у Львові. Молодому голкіперу нашої команди Івану Рогалю вдалося кілька разів врятувати
Нива

Тернопільська "Нива" тріумфує у Львові

Переглядів: 227
2 жовтня у 7-му турі чемпіонату України з футболу серед аматорів (Група 1) футбольний клуб "Нива" Тернопіль переміг з рахунком 2:0 ФК "Львів". Два красиві голи у першому таймі
Тернопіль

ФК Тернопіль-Педуніверситет стартує у студентській лізі

Переглядів: 136
Діючий студентський чемпіон України 4 жовтня розпочинає новий футбольний сезон. Того дня тернопільські студенти в конференції "Захід" гратимуть у Івано-Франківську
флет-трек

На Львівщині визначилися переможці чемпіонату України з флет-треку

Переглядів: 202
Цими днями на стадіоні навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові успішно завершився фінальний етап чемпіонату
Футбольний огляд "ПАС"

"Пас" - дивитися онлайн відео випуску за третє жовтня 2016 року

Переглядів: 395
"Пас" - дивитися онлайн відео випуску за третє жовтня 2016 року: .
Галичанка

Цієї п’ятниці та суботи гандбольна "Галичанка" приймає у Львові ужгородські "Карпати"

Переглядів: 320
Цієї п’ятниці та суботи  львівська «Галичанка» приймає на  домашньому майданчику своїх найзапекліших
Спортпанорама

"Спортпанорама" - дивитися онлайн відео випуску за перше жовтня 2016 року

Переглядів: 175
"Спортпанорама" - дивитися онлайн відео випуску за перше жовтня 2016 року: .
Енергія

У Кубку УЄФА "Енергія" стартуватиме матчем з французьким "Кремлін Бісетр Юнайтед"

Переглядів: 129
У Кубку УЄФА з футзалу, що відбудеться у Львові в період з 12 по 15 жовтня, діючий чемпіон України львівська «Енергія» стартуватиме