Новини спорту Україна та світ за 04 листопада 2016

УПЛ

Волинь – Сталь онлайн відео трансляція матчу Чемпіонату України

Волинь – Сталь - 0:1 відео голу Онлайн відео трансляція матчу Чемпіонату України: Волинь – Сталь, початок 04 листопада 2016 року о 17:00.
кікбоксинг

Тернопільські кікбоксери вибороли на чемпіонаті світу п’ять медалей

Переглядів: 237
Чотири золотих і одну бронзову нагороду здобули тернопільські спортсмени на ХІІ Чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WTKA. Такі змагання відбулись
Скрипак Сергій

Матч ФК "Тернопіль" – "Черкаський Дніпро" обслуговуватиме арбітр з Києва

Переглядів: 108
Поєдинок 17-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК «Тернопіль» – «Черкаський Дніпро», який
Фонсека

Гент - Шахтар 3:5. Післяматчева прес-конференція Паулу Фонсеки

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував результат матчу проти "Гента" (5:3) в рамках 4-го туру групового етапу Ліги Європи. - Сьогодні був
ДЮФЛУ

Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Десятий тур. Анонс

Переглядів: 167
У суботу, 5-го листопада, відбудуться матчі десятого туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Зіграють свої поєдинки
ФК Львів

ФК "Львів" виходить в 1/4 розіграшу Кубка України серед аматорів

Переглядів: 218
ФК“Самбір”  – ФК “Львів” – 0:2Голи: Матушевський, Копина.Самбір, стадіон ім. Л. Броварського. 14:00Перший матч
Шахтар

"Шахтар" переміг "Гент" і очолив групу

У 4-му турі групового етапу Ліги Європи «гірники» в гостях протистояли бельгійському «Генту». Перед матчем Наставник «гірників» Паулу Фонсека
фінал Ліги Європи

Гент – Шахтар - 3:5 відео голів і огляд матчу

Гент – Шахтар - 3:5 відео голів і огляд матчу: 1:0 - Каліфа Кулібалі, 1-а хвилина 1:1 - Марлос, 36-а хвилина, з пенальті 1:2 - Тайсон, 41-а хвилина 1:3
Карпати

"Карпати" зіграють проти "Вісли"

Переглядів: 97
11 листопада, о 12:00, відбудеться матч між польською «Віслою» та українськими «Карпатами» у рамках святкування 105-річного ювілею Малопольського футбольного союзу.