Новини спорту Україна та світ за 05 березня 2015

отамани

"Українські отамани" підтримали поранених військових

Переглядів: 537
Протягом усіх домашніх матчів отаманів V сезону WSB, які проходили у м. Києві на вечорах боксу були присутні наші браві захисники - бійці, що повернулись додому з
Андрій Квятковський

Федоришин і Квятковський візьмуть участь в Турнірі Медведя

У п'ятницю в столиці Білорусі стартує турнір серії Гран-Прі Склад української команди: Чоловіки 57 кг Армен Аракелян Тарас Маркович Петро Білейчук 61
шахи

Завершився чемпіонат Львівської області із шахів серед юнаків і дівчат віком до 18 років

Переглядів: 240
Завершися чемпіонат Львівської області із шахів серед юнаків і дівчат віком до 18 років, який тривав упродовж 27.02 - 01.03. Серед
лижні перегони

Представники Тернопільського "Інваспорту" беруть участь у чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону

Переглядів: 154
Чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами
Ксьонз

Гравець "Карпат" хотів би продовжити кар'єру в "Дніпрі"

Переглядів: 396
Захисник львівських «Карпат» Павло Ксьонз, який наразі виступає на правах оренди за дніпропетровський клуб, хотів би після завершення угоди залишитись
Ігор Кізима

Ігор Кізима- дворазовий срібний призер Європейської першості

Переглядів: 212
У м.Арнем (Нідерланди) 4 березня 2015р. стартував чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. У перший день змагань дворазовим срібним призером Європей
Інна Оробець

Коломиянки перемогли на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Коломиянки перемогли на Чемпіонаті України з пауерліфтингу. Спортивний захід відбувався у Полтаві.   Прикарпаття представляли дві учасниці – майстер
акробатика

Дрогобич прийматиме чемпіонат Львівської області зі стрибків на акробатичній доріжці

Переглядів: 358
6-7 березня 2015 року відбудеться чемпіонат Львівської області зі стрибків на акробатичній доріжці.   Змагання відбудуться
ураган діти

Юні футзалісти з Городенки перемогли львівську "Енергію" і вийшли у фінал Чемпіонату України

Вже три дні в спортзалі Городенківської ДЮСШ тривають змагання фінального етапу чемпіонату України з футзалу серед команд юнаків