Новини спорту Україна та світ за 05 квітня 2017

Карпати - Ворскла

"Карпати": У Полтаві зіграємо у суботу, 15 квітня о 14:00

Переглядів: 105
Дирекція УПЛ, із урахуванням побажань каналів трансляторів, затвердила дати проведення та час початку матчів 25-го туру Ліги Парі-Матч сезону 2016/17.
сокіл

"Сокіл" з перемоги стартував у новому чемпіонаті Регбіліг

Переглядів: 202
У кінці березня стартував розіграш нового чемпіонату України Регбіліг (регбі-13). Цього сезону участь в чемпіонаті бере вісім команд, які розбиті на дві групи
карате

Визначили переможців Кубка Львівської області з карате

Переглядів: 252
У Львові 1 квітня відбувся Кубок Львівської області з карате. На турнірі зібрались понад 100 учасників із різних клубів Львова та області. Зокрема, приїхали каратисти
кравець

Василь Кравець: "Радий, що вдалося допомогти команді перемогти"

Переглядів: 118
Львівський захисник "Луго" Василь Кравець прокоментував свій дебют в основному складі команди. - Ми здобули перемогу, і я радий, що зміг допомогти команді.
рух

Експерти аналізують перемогу "Руху" над "Кременем"

Переглядів: 193
Експерти аналізують перемогу "Руху" над "Кременем" .
таеквондо

П'ятеро франківців візьмуть участь у чемпіонаті Європи з Таеквон-До

1-2 квітня в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський турнір "Чемпіонат Всеукраїнського Союзу Таеквон-До". У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів
Богдан Микитюк

Богдан Микитюк – бронзовий призер міжнародного боксерського турніру в Грузії

Переглядів: 151
Учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Богдан Микитюк став бронзовим призером міжнародного боксерського турніру сред
Спортпанорама

"Спортпанорама" - дивитися онлайн відео випуску за 1 квітня 2017 року

Переглядів: 103
"Спортпанорама" - дивитися онлайн відео випуску за 1 квітня 2017 року .
івасюк

Вероніка Івасюк: "В наступному році хочу боротися за нагороди вже в двоєборстві"

Прикарпатська важкоатлетка Вероніка Івасюк стала срібним призером чемпіонату Європи у ривку в ваговій категорії до 58 кг. Після змагань
Енергія

Екстра-ліга: регулярний чемпіонат у цифрах і фактах

Переглядів: 124
Статистичні підсумки першої частини чемпіонату України 2016/17 рр. До вашої уваги статистичні підсумки регулярного чемпіонату вітчизняної Екстра-ліги