Новини спорту Україна та світ за 05 грудня 2016

Підручний

Дмитро Підручний — тринадцятий у гонці переслідування

Переглядів: 147
Завершив виступи на першому етапі Кубка світу з біатлону у шведському Остерсунді тернополянин Дмитро Підручний. У останній гонці першого етапу Дмитро посів 13-ту
БК "Франківськ"

БК "Франківськ" піднявся на четверте місце у Вищій лізі

На вихідних у Тернополі відбулись чергові матчі Вищої ліг чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд. Господарі майданчика БК «Універ» приймали
Футбол

Матч "Буковина" – "Тернопіль" перенесено на наступний рік

Переглядів: 155
Два матчі другої та один першої ліги перенесено на 2017-й рік. На засіданні КДК ФФУ ухвалив рішення про перенесення матчу 19-го туру першої ліги між командами
Штефан Галичанка

Гандбольна "Галичанка" незабаром зіграє у третьому турі Балтійської ліги

Переглядів: 245
9-11 грудня 2016 року у білоруському Мінську пройде третій з’їзний тур жіночої гандбольної Балтійської ліги. Нагадаємо, що суперницями львівської
Ігор Худоб’як

Ігор Худоб’як: "Згаяли купу часу на дорогу"

Переглядів: 124
Попередня гра з луганською «Зорею» стала для Ігоря Худоб’яка ювілейною 250-ою у його професійній кар’єрі. Та, навіть, маючи настільки багатий досвід,
гирі

Майбутній військовий з Тернопіьщини — перший серед гирьовиків

Переглядів: 159
Наш земляк Володимир Дишкант, який навчається у Львівській академії сухопутних військ України, став переможцем чемпіонату України з гирьового спорту ЗСУ,
Меркушина

Анастасія Меркушина пропустить наступний етап Кубка світу з біатлону

Переглядів: 239
Про це в ефірі телеканалу UA:Перший сказав президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак. - Вся команда, що виступала в Остерсунді
Футзал

Першість Івано-Франківської області. Четвертий тур: "Алан" втрачає перші очки в сезоні

Переглядів: 107
За підсумками 4 туру у першості області з'явився одноосібний лідер - "ДФС" скориставшись осічкою "Алану", очолив турнірні перегони. Відкривали
Сніг

"Олімпік" – "Карпати": чому не відбувся матч?

Переглядів: 287
«Олімпік» – «Карпати»: чому не відбувся матч: .
Підгрушна

Олена Підгрушна завершила перший етап Кубка світу без медалей

Переглядів: 91
У Швеції 4 грудня відбулася заключна гонка першого етапу Кубка світу з біатлону серед жінок. У гонці переслідування тернополянка Олена Підгрушна посіла 23-тє