Новини спорту Україна та світ за 06 листопада 2017

Футзал

"Енергія-Тайм" - переможець турніру серед ветеранів "Кубок ректора СНУ" у Луцьку

Переглядів: 164
Команда ветеранів “Енергія-Тайм” (Львів) здобула перемогу на турнірі серед ветеранів 45 років і старші — Кубок ректора
Карраскаль

Хорхе Карраскаль: "Вимоги тренера розумію повністю"

Переглядів: 125
19-річний колумбійський атакувальний хавбек з кожним матчем отримує все більше ігрового часу для того, щоб розкрити свій потенціал. Після поєдинку проти «Сталі»
Гайкова

Як дівчина з провінції стала однією з найкращих снайперок Суперліги

Переглядів: 233
Фактурна півсередня львівської «Галичанки» Ілона Гайкова з вигляду нагадує закордонну гандболістку, до прикладу, бразилійку. Дівчина має
Акулінін

Леонід Акулінін: "Ми знали про "Сталь" все, що треба"

Переглядів: 100
Аби дотиснути втомленого суперника на останніх хвилинах, Сергій Зайцев замінив Олександра Гладкого на Леоніда Акулініна. Своїми враженнями про нічию форвард поділився
карпати динамо

Як змінилась статистика "Карпат" із новим тренером

Переглядів: 240
Як змінилась статистика “Карпат” із новим тренером .
Енергія

"Енергія" - "ІнБев/НПУ" 3:2 - відео голів

Переглядів: 176
4 листопада 2017 року. Екстра-ліга. 8 тур. Львів. Палац спорту "Галичина" “Енергія” (Львів) - “ІнБев/НПУ” (Житомир/Київ) — 3:2 (0:0) Голи: Гасюк
Скала

"Скала" розгромила "Буковину"

Переглядів: 211
У неділю, 5 листопада, стрийська «Скала» у виїзному матчі 19-го туру Чемпіонату України серед команд північно-західної групи «А» Другої ліги зустрічалася в Чернівцях
Зайцев

Сергій Зайцев: "Команда розчарована. Мали вигравати..."

Переглядів: 114
Після матчу проти «Сталі» головний тренер «Карпат» Сергій Зайцев коротко проаналізував основні події на прес-конференції.  «Про