Українська гандболістка Регіна Шимкуте отримала громадянство Росії указом президента країни Володимира Путіна від 5 грудня 2014 року Отримавша російський

У понеділок, 8-го грудня, на базі Спортивно-медичного комітету Федерації футболу розпочали роботу курси для лікарів та масажистів професіональних футбольних
енергія спортлідер кузь

Підсумки завершального туру першого кола Екстра-ліги

Переглядів: 223
Після закінчення першого кола вже можна підбивати перші підсумки. Чітко вималювалися контури плей-офф, хоча попереду ще половина дистанції, але поки два андердоги
самбо

Львів'янки стали бронзовими призерами Чемпіонату світу з самбо

Переглядів: 189
На Кіпрі закінчився Чемпіонат Світу з самбо серед кадетів (15-16 років), де молоді українці отримали 8 медалей і друге місце в загальному заліку. Про це
ураган локомотив

"Ураган" - "Локомотив" 0:2 - фото з матчу

Переглядів: 417
"Ураган" - "Локомотив" 0:2 відео Голи: Білоцерківець, 7, 9.
Україна гандбол

Євро-2014. Україна – Норвегія. Анонс

Переглядів: 200
Збірна України невдало розпочала свій черговий чемпіонат Європи. У першому турі датчанки показали нашим дівчатам, що на такому рівні ніхто не буде пробачати велику кількість помилок
гиря

Змагалися гирьовики-динамівці

Переглядів: 296
У спортивному комплексі "Текстильник" відбулись змагання чемпіонату Тернопільської організації ФСТ "Динамо" України з гирьового спорту за програмою змагань "Динаміада-2014",
грекоримська боротьба

У тернопільських борців - дві золотих, дві срібних та п’ять бронзових нагород

Переглядів: 287
450 спортсменів з Румунії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Молдавії та міст України стали учасниками Всеукраїнського традиційного юнацького турніру