ПСЖ, після невдалої спроби влітку минулого року, має намір знову спробувати підписати контракт з нападником Лукасом Пересом. Форвард влітку 2016-го року перейшов в Арсенал з іспанського
Боротьба

Юні тернопільські борці вільного стилю здобули у Ковелі дві бронзових нагороди

Переглядів: 167
25 команд з різних регіонів України та Республіки Польща стали учасниками Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат
карпати філімонов

"Карпати" презентують нову колекцію екіпіровки

Переглядів: 147
Після презентації нової форми, львівські «Карпати» продовжують оновлювати полиці у клубному фан-шопі. Уже від середи у «Фанаті» з’явиться велика

Переглядів: 190
У Львові вперше відбувся масштабний з`їзд бійців карате кіокушин. 170 спортсменів усіх вікових категорій змагалися за золото української першості. Аби
Вероніка Івасюк

Дві прикарпатки вибороли срібло на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби та важкої атлетики .
Гол

Обласний турнір з міні-футболу серед ветеранських команд 1977 р.н.: результати 2-го туру

Переглядів: 151
Відбулися матчі 2-го туру турніру з міні-футболу серед ветеранських команд Івано-Франківської області 1977 року народження і старші. Нагадуємо,
гирі

Як справи на Тернопіллі з гирьовим спортом?

Переглядів: 164
8 квітня в Тернополі в Палаці спорту «Текстильник» відбувся Чемпіонат Тернопільської області та Відкрита першість КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту»
галичанка

Львівська "Галичанка" перемогла збірну Азербайджану

Переглядів: 414
Львівська «Галичанка» у Херсоні відзначилась не лише перемогами над усіма суперницями в межах першого туру фінального етапу чемпіонату України гандбольної
Боровик

Євген Боровик: "Перед ударом Кочергіна не став гадати до останнього"

Переглядів: 146
На останній хвилині матчу з «Дніпром» стадіон полегшено зітхнув і нагородив Євгена Боровика порцією аплодисментів. А все тому, що воротар