Новини спорту Україна та світ за 12 травня 2018

карпати федецький

"Зірка" – "Карпати" – 1:1

Переглядів: 114
31-й тур. 12.05.2018, 14:00. Кропивницький, стадіон «Зірка». 3 417 глядачів. Хмарно. +20°С Арбітр – Євген Арановський (Київ).
енергія

"Енергія" стала срібним призером Екстра-ліги

Переглядів: 188
Львівська “Енергія” поступилась у третьому матчі фінальної серії херсонському “Продексіму” і стала володарем срібних нагород Чемпіонату України сезону
ффу

Карпатівці допомогли збірній України U-18 обіграти команди Казахстану та Вельсу

Переглядів: 123
Юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2000 року народження) завершила свої виступи на міжнародному турнірі «Кубок Словаччини
Христина Погранична

Гімнастка Христина Погранична повернулася до Львова з п'ятьма медалями Всесвітньої гімназіади

Переглядів: 137
Львівська гімнастка Христина Погранична повернулася додому із нагородами Всесвітньої гімназіади. До свого арсеналу після міжнародного
гол

Збірна Львівщини дізналася суперника

Переглядів: 100
У другому відбірному етапі Кубку регіонів України футболісти Львівської області поміряються силами зі збірною Івано-Франківщини. Поєдинок відбудеться у вівторок, 15-го травня, в
Кленіна

Ірина Кленіна: "Для виграшу бронзових медалей забракло ротації складу"

Переглядів: 115
Хоч і сезон у жіночій Вищій баскетбольній лізі чемпіонату України уже завершився, однак львівські баскетболістки досі перебувають у бойовому настрої.
Гол

ФК "Тернопіль-ТПНУ" у плей-оф побореться за путівку до фіналу чотирьох

Переглядів: 90
Студентський чемпіон України ФК "Тернопіль-ТПНУ" в заключному турі конференції "Захід" на власному полі поступився команді Львівського університету
Грейцар Максим

Тернополянин битиметься на професійному турнірі у Азербайджані

Переглядів: 58
Представник Федерації кікбоксингу Тернопільщини Максим Грейцар 12 травня у Азербайджані дебютує на професійній арені. У рамках турніру "Heydar Alivev Cup"
Юдкіна

Христина Юдкіна: "Головна особливість – це багато зборів"

Жіноча спортивна ходьба на 50 км зовсім нещодавно увійшла до програми офіційних міжнародних стартів. І дуже важливо, що українки відразу захопили у новій дисципліні
Покуття

Кубок Івано-Франківської області розіграють "Карпати" (Брошнів-Осада) і "Покуття" (Коломия)

Переглядів: 130
Відбулись матчі-відповіді стадії 1/2 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2017-2018 років, у яких