Новини спорту Україна та світ за 15 квітня 2011

Юрій Дя­чук-Ста­виць­кий про те, як убе­рег­ти­ся від по­ми­лок ук­ра­їнсь­кої фут­боль­ної Фе­мі­ди

Переглядів: 319
Чим мен­ше ча­су до за­вер­шен­ня, тим час­ті­ше по­ми­ля­ють­ся ар­біт­ри

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Хлопці повірили в перемогу і дозволили господарям робити, що ті захочуть у п'ять польових"

Переглядів: 349
Після гри "ПФС" - "Енергія-Тайм", у якій господарі святкували перемогу у серії післяматчевих пенальті,

«Говерла» вирвала перемогу в «ДніпроАзоту»

«Говерла» вирвала перемогу в «ДніпроАзоту», який поступився івано-франківцям з рахунком 65-66 (16-15, 18-13, 20-28, 11-10).  «ДніпроАзот»:

Сергій Ковалець: "Є Коліна, він відповідає за арбітрів"

Переглядів: 279
Тренер киян прийшов на прес-конференцію з гравцями Олександром Рибкою та Ігорем Пластуном Сергій Ковалець: Хороша гра, думаю, вона сподобалась вболівальникам.

Олег КОНОНОВ: "У мене конфлікту з Ковальцем не було"

Переглядів: 331
Олег Кононов, головний тренер «Карпат» про гру з "Оболонню": - По ходу матчу ми програвали 0:1. Вважаю, що перший тайм ми відіграли не дуже добре,

Андрій БАЛЬ: "Ме­ні ду­же по­до­ба­єть­ся, що грав­ці "Шах­та­ря" рос­туть"

Переглядів: 256
Фут­боль­ний ек­сперт Ан­дрій Баль про єв­ро­пейсь­ку пер­спек­ти­ву "гір­ни­ків" Для до­нець­ко­го

"Динамо-2" – "Прикарпаття" – 1:0. Як це було! (+Фоторепортаж)

Переглядів: 371
Після трьох матчів без перемог другій динамівській команді нарешті вдалося виграти. Створивши безліч моментів у домашньому поєдинку із «Прикарпаттям»,

Игорь ХУДОБЯК: "Точка" была необязательной"

Переглядів: 213
 После стартовой игры 25-го тура Премьер-лиги «Оболонь» - «Карпаты» (1:1) полузащитник гостей Игорь Худобяк в интервью корреспонденту «Спорт-Экспресс

"Прикарпаття" програє. Друга ліга не минуча?!

Переглядів: 335
Скидається на те, що івано-франківське "Прикарпаття" від "путівки" до другої ліги можуть врятувати хіба що... інопланетяни, або диво. Чому? Все дуже просто: безгрошів'я та

«Політехніка-Галичина» завершила провальний сезон поразкою

Як розпочали, так і завершили! Саме так характеризується гра львівської «Політехніки-Галичини» у сезоні, що минає. Регулярний чемпіонат «політехи»