Новини спорту Україна та світ за 15 листопада 2013

Ярмоленко

Ярмоленко робить рахунок 2:0 - відео голу

Переглядів: 2983
Андрій Ярмоленко робить рахунок 2:0, реалізувавши пенальті, який заробив Роман Зозуля .
федецький

Федецький пропустить матч-відповідь у Франції

Переглядів: 1306
Артем Федецький отримав попередження на 70-хвилині матчу і тепер пропустить матч-відповідь у Франції. Нагадаємо, що у першому матчі плей-оф за вихід на чемпіонат світу збірна
Зозуля

Гол Зозулі у ворота збірної Франції - дивитись відео голу

Переглядів: 2969
Гол Зозулі у ворота збірної Франції - дивитись відео голу Україна - Франція - 1:0 Гол: Роман Зозуля - 61 хвилина .
Українські отамани

"Українські Отамани" - "Американські Нокаути" - 1:0

Переглядів: 961
Українська команда заробила перший бал у новому сезоні напередодні завтрашнього матчу. Американська команда привезла в Україну не заявленого боксера у ваговій категорії