Новини спорту Україна та світ за 17 вересня 2015

Ліга Європи

"Дніпро" - "Лаціо" - 1:1 відео голів

Переглядів: 2784
"Дніпро" - "Лаціо" - 1:1 відео голів: Дніпро 0:1 Лаціо Гол: Савіч (35 хвилина) Дніпро 1:1 Лаціо Гол: Селезньов (90+4 хвилина) .
суддя

Молодіжки "Карпат" і "Олександрії" розсудить Ігор Пасхал

Переглядів: 154
Ігор Пасхал з Херсону призначений головним арбітром матчу 8-го туру молодіжного чемпіонату України між ФК «Олександрія» та львівськими «Карпатами»,
Тернопіль

ФК "Тернопіль" провів останнє тренування перед виїздом до Комсомольська

Переглядів: 219
ФК «Тернопіль», сьогодні, 17 вересня, провів останнє тренування перед виїздом до Комсомольська на чергову календарну
секція гандбол

Карпати Ужгород – Економуніверситет Тернопіль: відео повного матчу

Переглядів: 183
Відео першого матчу 1-го туру жіночої Суперліги з гандболу, що відбувся в Ужгороді 11 вересня. .
футзал

Підоготовка "Енергії" до матчу з ЛТК-ІНБЕВ-НПУ

Підготовка львівської «Енергії» до матчу проти ЛТК-ІНБЕВ-НПУ очима журналістів телекнаалу 24. .
футзал

Анонс третього туру чемпіонату України з футзалу від асоціації футзалу України

Переглядів: 157
Третій тур у вітчизняній Екстра-лізі розтягнеться аж на три дні. Тим краще для вболівальників, які матимуть змогу довше насолоджуватись улюбленою
Футбол

Уродженець Надвірнянщини Петро Ковальчук захищає таджицький "Істиклол"

16 вересня відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка АФК (Азійської футбольної конфедерації). Таджицький "Істиклол", кольори якого захищає 30-річний
Фестиваль здоровя

У неділю львів’ян запрошують на фестиваль здоров’я

Переглядів: 376
У неділю, 20 вересня, о 14:00 у Львові в парку імені Івана Франка відбудеться фестиваль здоров’я. Акція має на меті зібрати кошти дівчинці, хворій на рак.
Фітнес

Lviv Fitness Weekend – відбудеться у Львові 17-18 вересня

Переглядів: 195
Наймасштабніша фітнес-конвенція у Західній Україні Lviv Fitness Weekend – відбудеться у Львові 17-18 вересня у приміщенні виставкового центру «Південний-EXPO»
Краще спортивне село України

"Краще спортивне село України" - Тернопільщину на цих змаганнях представлятиме команда села Вікторівка

Переглядів: 570
У смт Немішаєво Бородянського району Київської області з 25 по 27 вересня 2015 року відбудуться Всеукраїнські змагання