"Тайм" - "Єнакієвець" - 8:4 (Фоторепортаж)

Переглядів: 350
фоторепортаж Віктора ДИЧЕНКА, "Галичина спортивна".

«Карпати» в сезоні 2009/2010: ювілей Батісти, серія Ощипка...

Переглядів: 285
За підсумками сезону 2009/2010 років «Карпати» у 30-ти матчах набрали 50 очок і посіли 5-е місце, найвище після 1999 року, коли «зелено-білі»

"Ураган" - "Єнакієвець". Анонс

Переглядів: 235
Відігравши 18 травня у Львові проти "Тайму", єнакіївська команда відразу перебирається в сусідній Івано-Франківськ, де в середу їй чекає поєдинок проти місцевого "Урагану".

Олег КОНОНОВ: «Запропонована система роботи з підготовки футболістів починає давати перші результати»

Переглядів: 249
Сезон 2009/2010 уболівальникам «Карпат» подарував чимало приємних моментів. Чого варта лише перемога над

«Карпати» оштрафували на 25 тис. грн. І не тільки…

Переглядів: 267
Рішення засідання №25 Дисциплінарного комітету ПЛ Дисциплінарний комітет ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ вирішив: 1. ФК «Арсенал» за неправомірні дії вболівальників

Максим ПАВЛЮК: "Ураган" - домашня команда"

Переглядів: 341
Три голи "ураганівця" Максима Павлюка в матчах з усіма призерами чемпіонату України - "Таймом", "Шахтарем" та "Енергією" вийшли досить ефектними. Але найкращий м'яч за підсумками

Китайська «бронза» Яни ШЕМЯКІНОЇ

Переглядів: 309
Турнір серії Гран-Прі серед шпажисток, який минулого уїк-енду відбувся в Нанкіні (Китай), приніс бронзову нагороду львів'янці Яні Шемякіній. У фінал цих змагань нашу шпажистку не

На реконструкцію стадіону до Євро-2012 у Дрогобичі виділять 60 млн

Переглядів: 223
17 травня міський голова Дрогобича Микола Гук поставив перед службами виконкому завдання щодо забезпечення проведення реконструкції стадіону «Галичина»,

У Сокалі на Всеукраїнському фестивалі "Мама, тато, я – спортивна сім’я" перемогли луганчани

Переглядів: 405
13-16 травня на Сокальщині львівської області пройшов Всеукраїнський фестиваль "Мама, тато, я – спортивна сім’я".