Новини спорту Україна та світ за 18 жовтня 2017

Рочин

"Рочин" обіграв "Калуш"

Переглядів: 240
Соснівський «Рочин» здобув чергову перемогу у матчі 8 туру чемпіонату України з футболу серед аматорів. Команда Володимира Підкіпняка на виїзді мінімально обіграла ФК «Калуш»
ураган

Якими видалися чергові тури для юних "драконів"

Марафон футбольних змагань продовжується, а це означає, що кожного вікенду на великому полі вирують неабиякі пристрасті. Звісно, не без участі вихованців Академії
авторалі

На Сколівщині відбулися видовищні перегони – XV "Ралі Галіція"

Переглядів: 82
Сколівщина прийняла XV «Ралі Галіція» – завершальний етап національної серії ралі «Кубок Карпат». Траса змагань брала початок
Стрільба з лука

Лучники із Львівщини вибороли ліцензію на участь у Юнацькій Олімпіаді-2018

Переглядів: 105
У Аргентині завершився чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів та юнаків. В межах чемпіонату відбувся головний кваліфікаційний турнір
Футбольний огляд "ПАС"

Футбольний огляд "ПАС" за 16 жовтня 2017 року - дивитися онлайн!

Переглядів: 301
Футбольний огляд "ПАС" за 16 жовтня 2017 року - дивитися онлайн! .
Водне поло

Відкрита юнацька першість Львівщини-2017/2018: склад учасників та система розіграшу

Переглядів: 92
Відбулося засідання Федерації водного поло Львівської області під головуванням очільника організації, легенди вітчизняного ватерполо,
львів нива

Теребовлянська "Ниви" не зуміла перемогти "Покуття"

Переглядів: 151
У 8-му турі аматорського чемпіонату України теребовлянська "Нива" на власному полі зіграла внічию з "Покуттям" з Коломиї (Івано-Франківська область) – 1:1.
Понєдєльнік

Андрій Понєдєльнік зіграв за кременецьких студентів

Переглядів: 140
Нападник футбольного клубу "Нива" Тернопіль Андрій Понєдєльнік взяв участь у матчі 3-го туру чемпіонату України серед команд вищих навчальних закладів.
Яцишин

Юний франківський спортсмен здобув "срібло" на чемпіонаті в Японії

Франківський юний спортсмен Арсен Яцишин завоював срібну медаль «Відкритому Чемпіонаті Японії з Зендокай карате до – 2017».
говерла

"Говерла" стартує в Кубку України

У середу та четвер, 18 і 19 жовтня, івано-франківська "Говерла" проведе стартові матчі Кубку України на домашньому майданчику. Суперником нашої команди буде клуб Першої ліги України