Новини спорту Україна та світ за 19 квітня 2015

ураган лтк

Плей-офф. 1/4 фіналу (3-й матч). ЛТК - "Ураган" 1:1 (1:3 по пен.) - відео голів

Переглядів: 118
Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-офф. 1/4 фіналу (3-й матч) "ЛТК" (Луганськ) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 1:1 (дод.час 0:0, по пенальті
усик

Олександр Усик - Андрій Князєв - відео бою

Переглядів: 597
Олександр Усик (7-0, 7 КО) декласував росіянина Андрія Князєва (11-2, 6 КО). .
мяч

Кубок Івано-Франківська: визначилися три півфіналісти

Переглядів: 147
Сьогодні відбулися матчі чвертьфінальної стадії Кубка присвяченого Дню міста Івано-Франківська. До півфіналу за їх підсумками вийшли "Феміда", Опришівці та Вовчинці.
Суми - Нива

"Нива" програла "Сумам"

Переглядів: 264
У 22-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" зазнав виїзної поразки у Сумах. Єдиний м’яч господарі забили ударом з пенальті — 1:0. 19 квітня 2015.
Чорноморець Говерла

"Чорноморець" - "Говерла" 1:1 - відеоогляд матчу

Переглядів: 92
Чорноморець - Говерла 1:1 - відеоогляд матчу .
Волинь Динамо

"Волинь" - "Динамо" 1:3 - відеоогляд матчу

Переглядів: 277
"Волинь" - "Динамо" 1:3 - відеоогляд матчу .
тхеквондо

У Франківську відбудеться чемпіонат області з тхеквондо ВТФ

Наступного тижня в Івано-Франківську вперше пройде відкритий чемпіонат області з тхеквондо ВТФ серед школярів 1998 - 2008 р.н. Ініціатор і організатор змагань,
Баскетбол

"Франківськ" на крок ближче до бронзи ЧУ

У Вінниці відбувся перший матч серії за бронзові медалі чемпіонату України серед жіночих команд. До місцевих "Блискавок" навідався "Франківськ". У цьому році це далеко не перша
мяч

Чемпіонат Івано-Франківщини: стартували!

Переглядів: 226
Сьогодні матчами обласного чемпіонату розпочався футбольний сезон на Прикарпатті. Чемпіонат області. Перша ліга. 1 тур 19 квітня (неділя), 14:00 (юнаки), 16:00