Новини спорту Україна та світ за 20 лютого 2017

Тепловик-Прикарпаття

Тепловик-Прикарпаття зіграє у чвертьфіналі Кубку Закарлюки

Переглядів: 105
Сьогодні стали відомі всі учасники чвертьфіналу другого традиційного турніру Arsenal Cup-2017 ім. С. Закарлюки, що цими днями триває на Київщині. У зв'язку зі
Юлія Джима

Біатлоністка Юлія Джима фінішувала шостою в останній гонці чемпіонату світу

Представниця збірної України з біатлону Юлія Джима посіла шосте під час мас-старту на чемпіонаті світу, що завершується в австрійському Хохфільцені. Українська
Ігор Сущинський

На Прикарпатті провели обласний турнір з баскетболу, присвячений пам'яті воїна-афганця Ігоря Сущинського

У неділю, 19 лютого, у спортзалі навчально-виховного комплексу у селищі Єзупіль Тисменицького району відбувся традиційний
Шашки

Завершилися змагання з шашок за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщнии-2017

Переглядів: 184
18-19 лютого 2017 року в місті Турка відбулися обласні змагання з шашок за програмою XXVI спортивних Ігор Львівщини. Організатори
Штефан

Тренер "Галичанки": Результат не забарився, коли побігли в контратаку

Переглядів: 121
Головний тренер львівської «Галичанки» Тетяна Штефан поділилася враженнями від офіційних матчів чемпіонату України з херсонською «Дніпрянкою».
Христина Погранична

Львівська юніорка стала абсолютною чемпіонкою на турнірі з художньої гімнастики у Будапешті

Переглядів: 91
Представниця юніорської збірної України з художньої гімнастики, львів’янка Христина Погранична стала абсолютною чемпіонкою
Анна Музичук

Львів'янка Анна Музичук перемогла у першій партії чвертьфіналу на чемпіонаті світу

Переглядів: 115
Українка Анна Музичук обіграла болгарську шахістку Антоанетту Стефанову у першій партії чвертьфіналу на чемпіонаті світу, що триває в
Оскар

"Оскар-1" - чемпіон міста Івано-Франківська по футзалу

Переглядів: 134
Завдяки влучним ударам Михайла Басараба та Віктора Данищука ФК "Оскар" вчора зумів обіграти "SAV-сервіс" у фіналі чемпіонату міста Івано-Франківська.
Кажани

"Кажани" здобули дві перемоги в Дніпрі

Переглядів: 147
У п'ятницю та суботу відбулися матчі 12-го туру Суперліги. "Кажани" відправилися у Дніпро, де зіграли проти однойменного клубу, який продовжує боротьбу за місце в першій четвірці.
Епіцентр К10

"Епіцентр К10" втратив шанси на вихід до плей-офф першої ліги

17 та 18 лютого відбулись матчі 11 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги.  Для івано-франківського «Епіцентра К10» матч проти