Новини спорту Україна та світ за 20 грудня 2013

футзал

Відбувся всеукраїнський дитячий турнір з мініфутболу пам’яті заслуженого тренера України Ярослава Луцишина

Переглядів: 112
У Новояворівську відбувся традиційний Меморіал Ярослава Луцишина. Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого
кубок

"Віза Вторма" в 1\8 фіналу Кубка України!

Команда Рятівник з якою Віза Вторма мала зустрітись на стадії 1\16 фіналу, не знайшла коштів для такого далекого виїзду (понад 800 км) і відмовилась від гри.
Кевін Томпсон

"Говерла" дозаявила американського центрового

"Говерла" дозаявила нового гравця, яким став американський центровий Кевін Томпсон (1989 р.н., 206 см, 115 кг). Попереднім клубом "бігмена" був польський "Шльонск" із Вроцлава,
Св. Миколай

У Львові відбулося спортивне свято До Дня святого Миколая

Переглядів: 201
20 грудня 2013 року в манежі Львівського державного університету фізичної культури до Дня святого Миколая відбулося обласне спортивне свято для неповносправних
Меркушина

Анастасія Меркушина завершила виступи на Універсіаді в Італії

Переглядів: 117
Остання біатлонна гонка Універсіади стала справжньою окрасою студентських ігор! У жіночому мас-старті доля всіх трьох нагород вирішувалася на фінішній прямій,
Коньков

Анатолій Коньков: "Арена Львів поки що дискваліфікована лише на матчі відбору до ЧС-2018"

Переглядів: 5529
Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков під час брифінгу, присвяченому підсумкам XV Конгресу ФФУ, який відбувся 20
білярд

Визначено найкращих більярдистів серед представників "Інваспорту"

Переглядів: 173
Тернопільський регіональний центру з фізичної культури і спорту "Інваспорт" провів особистий чемпіонат області з більярду. Учасниками змагань, які проходили
Підручний

Дмитро Підручний про перемогу в масс-старті - відео

Переглядів: 7617
Дмитро Підручний про перемогу в масс-старті .
футзал

Кубок м. Калуша з футзалу 2013-2014 р.р. Підсумки жеребкування

Стали відомі результати жеребкування попереднього етапу розіграшу кубка міста з футзалу. Команди утворили сітку, яка виведе вісімку переможців до стадії
біатлон підгрушна

Українці хочуть дивитися біатлон

Переглядів: 288
XSPORT – єдиний телеканал України, який в прямому ефірі показав усі гонки третього етапу Кубку світу з біатлону, що з 12 до 15 грудня проходив в місті Ансі (Франція).