Новини спорту Україна та світ за 21 червня 2010

Івано-франківський "Ураган" підписав голкіпера з Луганська

Переглядів: 281
Першим новачком "Урагану" у нинішнє літнє міжсезоння став екс-голкіпер луганського ЛТК Кирило Ципун. Наприкінці липня йому виповниться 23 роки. У 2008 році воротар

Василь Іванчук - переможець Меморіалу Капабланки

Переглядів: 414
У Гавані, Куба, завершився 45-й міжнародний шаховий Меморіал 3-го чемпіона світу Хосе Рауля Капабланки. Переможцем турніру став львівський гросмейстер Василь Іванчук.

Станіславівський футбол. Найскандальніший матч в історії

Переглядів: 345
Прийнято вважати, що договірні матчі у футболі – продукт сучасної епохи. Однак історія, про яку ми повідаємо сьогодні, стосується ще довоєнного періоду нашого

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: «Поки є Лисенчук, мене у збірній не буде»

Переглядів: 229
Публікуємо другу частину інтерв’ю головного тренера чемпіона України, львівського «Тайму» Станіслава Гончаренка. Перша частина ТУТ «Бенфіка»

У Львові святкуватимуть Олімпійський день

Переглядів: 256
Урочисте відкриття свята розпочнеться 27 червня о 12-й годині на площі перед Національним театром опери та балету ім. С.Крушельницької. Участь у відкритті візьмуть керівники

"Сокіл" (Львів) - "Кредо-63" (Одеса) - 3:18. Післяматчеві коментарі

Переглядів: 382
Головні тренери львівського «Сокола» та одеського «Кредо-63» Юрій Грабовський і Заза Лєжава по завершенні матчу Відкритого чемпіонату

Півзахисник "Карпат" перейшов у "Волинь"

Переглядів: 329
23-річний півзахисник львівських "Карпат" Олег Женюх (24 матчі, 0 голів) уклав контракт із луцькою "Волинню". Термін, на який укладено угоду, наразі не повідомляється.

Кадрово-фінансова поразка регбістів львівського «Сокола» від «Кредо-63» (Одеса) - 3:18

Переглядів: 571
Регбісти львівського «Сокола» в поєдинку Відкритого чемпіонату України на полі стадіону «Юність» поступилися