Новини спорту Україна та світ за 21 липня 2012

goverla-shakhtar

"Шахтар" зіграє на "Арені Львів" у новій виїзній формі

Переглядів: 273
Увечері в п'ятницю 20 липня «Шахтар» прибув до Львова. «Гірники» розквартирувалися в затишному готелі хвилинах в 15-20 їзди від стадіону
slobodyan

Олександр Слободян: «Не думаю, що вирок ФФУ про зняття 9 очок з «Металіста» та «Карпат» було би пом’якшено»

Переглядів: 434
Президент «Оболоні» розповів, яким він бачить найближче майбутнє своєї команди. — Зараз дуже
pakholko

"У 30-х роках минулого століття такий як Кличко жив у Львові"

Переглядів: 1793
У четвер, 19 липня, у львівській кав'ярні-галереї "Штука" своїми знаннями та знахідками поділився дослідник української фалеристичної спадщини періоду національно-визвольної
Таврія Металіст

Таврія - Металіст онлайн відео трансляція

Переглядів: 480
Гості мінімально перемогли - Таврія - Металіст - 0:1 відео голу Онлайн відео трансляція матчу "Таврія" - "Металіст" 2 тур Прем'єр Ліги України. «Таврії» та
karpaty-illichivets

«Карпати» – «Іллічівець». Прев’ю

Переглядів: 131
Після стартової гри чемпіонату в Луцьку «карпати» отримали перше очко. Розжитися більшим «зелено-білі» зможуть уже цієї суботи, коли прийматимуть вдома маріупольський
Карпати Іллічівець

Карпати - Іллічівець онлайн відео трансляція. Дивитися по sopcast 2 тур Прем'єр Ліги України

Переглядів: 1508
Карпати зазнали нищівної поразки - "Карпати" - "Іллічівець" - 1:5 відео голів Онлайн відео трансляція матчу "Карпати"
Говерла Шахтар

Говерла - Шахтар онлайн відео трансляція 2 туру Прем'єр Ліги України

Переглядів: 488
Відео голів "Говерла" 1-3 "Шахтар" Онлайн відео трансляція матчу "Говерла" - "Шахтар" 2 тур Прем'єр Ліги України. Суботню програму національного
nyva

Тернопільська «Нива» порвала в Херсоні «Кристал» як «тузік тряпку»

Переглядів: 572
20 липня оновлена тернопільська «Нива» (жоден гравець стартового складу весною не захищав кольори тернопільського клубу) з впевненої перемоги