Новини спорту Україна та світ за 23 квітня 2011

Денис КОЖАНОВ: "Спробуємо поборотися за "бронзу"

Переглядів: 333
Навіть залишившись у чисельній меншості, гравці «Карпат» не мали жодного наміру відмовитися від свого атакувального стилю гри. Про це одразу по завершенні

Великодні писанки дітей на євро-тематику

Переглядів: 248
Роботи, що надійшли на конкурс «Найкраща писанка до Євро-2012» в Інформаційний центр «Україна-2012», переважно пишуть діти. Окрім загальновідомої символіки,

Олег ГОЛОДЮК: "Я не звик, щоб на мене таке говорили"

Переглядів: 762
Один з ключових моментів поєдинку між «Карпатами» та «Таврією» трапився на 17-ій хвилині. У центрі поля Олег Голодюк зіткнувся з Олегом Гуменюком,

Не думай про секунди звисока. "Нива" та "Скала" втрачають домашні нічиї в додані хвилини від команд з Півдня України

Переглядів: 456
Обидва представники галицького футболу, які виступають у другій лізі групі «А» зазнали

Владислав Лисенко: "Добре, що цей жах закінчився"

Переглядів: 714
Воротар «Енергії-Тайму» Владислав Лисенко про перемогу своєї команди над ПФС (5:1). Станіслав Гончаренко пояснював чому ти із перших хвилин вийшов на майданчик,

"Ураган" - "ТВД" - 5:2. Івано-франківська команда в п'ятій грі здобуває путівку в півфінал. Звіт

Переглядів: 330
Остання гра серії розпочалася феєрично. Цвєлих на другій хвилині після дуже хорошого пасу від Чепорнюка витримав паузу

Олег КОНОНОВ: "Не можна підводити команду"

Переглядів: 249
Після важливої домашньої перемоги над сімферопольською "Таврією" (1:0) головний тренер львівських "Карпат" поділився своїми враженнями  від цього поєдинку на післяматчевій

Битва аутсайдерів переможця не виявила

Переглядів: 312
І господарі кіровоградська «Зірка», і гості бурштинський «Енергетик» знаходяться у нижній частині турнірної таблиці і боряться за місце під сонцем першої

Не забитий пенальті на 94-ій хвилині не дозволив ФК "Львів" отримати передвеликодню перемогу над "Геліосом"

Переглядів: 1299
Сухими нулями розійшовся з харківським «Геліосом» футбольний клуб «Львів». Хоча шанс

Як «Карпати» у Львові «Таврію» перемогли. Звіт матчу

Переглядів: 442
Матч між львівськими «Карпатами» та сімферопольською «Таврією» відбувався напередодні Великодня. Можливо, саме через цю причину стадіон «Україна»