Новини спорту Україна та світ за 23 квітня 2018

Грисьо

"Оболонь-Бровар" – "Рух" 0:1. Перемога на класі

Переглядів: 246
Після не зовсім виразного першого тайму «рухівці» взялися за справу після перерви і завдяки єдиному голу Максима Грися на 52-ій хвилині закономірно обіграли
тлумак

Андрій Тлумак: "Не розумію, чому команда зупинилася в другому таймі"

Переглядів: 144
Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від поєдинку в рамках
чіх

Андрій Чіх: "У нашій команді не знайшлося лідера"

Переглядів: 119
Головний тренер «Львова» поділився емоціями після поразки від «Прикарпаття» на власному полі (1:3): – Першим таймом ми задоволені.
Карраскаль

Півзахисник "Карпат" забив найкрутіший гол 27 туру чемпіонату України

Переглядів: 238
Півзахисник “Карпат” забив найкрутіший гол 27 туру чемпіонату України .
ковалюк

Ковалюк – найкращий тренер 25 тижня Другої ліги

Переглядів: 124
Головний тренер Прикарпаття Володимир Ковалюк став найкращим тренером 25 тижня Другої ліги за версією Всеукраїнського об'єднання тренерів з футболу. Володимир Ковалюк
Загідулін

Сергій Загідулін та Олексій Родевич підсилили "Демню"

Переглядів: 197
Бронзовий призер чемпіонату Львівщини – СКК "Демня" поповнився ще двома досвідченими футболістами. У матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубку України серед аматорів
Євген Іваняк

Євген Іваняк: "Пропозиція з Вірменії була наполегливою і конкретною"

Переглядів: 104
Капітан збірної України у коментарі прес-службі Асоціації футзалу України розповів про свій новий етап кар’єри у Вірменії та підсумував виступи
Ураган діти

Збірні Заходу здобули перемогу на Кубку Конференцій U-13 та U-15

Добіг свого завершення Кубок Конференцій-2018, який проходив у столичному СКА ЗСУ.  Команди Володимира Слободяна та Івана Скіцка здолали підопічних
Шевченко

Олексій Шевченко: "На полі ми – одна сім'я"

Переглядів: 82
Якщо у матчі проти «Сталі» в кіпера «Карпат» особливо багато роботи не було, то «Олімпік» створив кілька дуже небезпечних моментів.
кристал

Чортківський "Кристал" поступився ФК "Калуш"

Переглядів: 131
21 квітня чортківський "Кристал" в 12 турі чемпіонат України з футболу серед аматорів дома поступився ФК "Калуш" з рахунком 0:3. Напередодні матчу надійшов оберемок невтішних