Новини спорту Україна та світ за 23 травня 2014

водне поло

Юні львівські ватерполісти – чемпіони України

Переглядів: 183
Юні львівські ватерполісти 2002-ого року народження та молодші стали чемпіонами України. У вирішальному матчі у Дніпродзержинську команда Віктора Момота з рахунком 9:5 здолала
стрільба з лука

Соломія Гнип у Європі шоста

Переглядів: 252
У м.Любляні (Словенія) 20 травня 2014р. розпочався чемпіонат Європи зі стрільби з лука. У змаганнях з олімпійського лука серед дівчат-кадеток (спортсменки віком до 17 років) учениця 10 класу
богатирські ігри

Богатирі Прикарпаття зїхалися до Івано-Франківська - відео

Богатирі Прикарпаття зїхалися до Івано-Франківська - відео .
велоспорт

На юніорському чемпіонаті Галик серед фаворитів

Переглядів: 207
У м.Львові у програмі національного Кубка відбувся юніорський чемпіонат України з велоперегонів на треку у неолімпійських видах змагань. Приємно, що серед фаворитів першості
Мяч

У Тернополя є свій жіночий футбольний клуб - відео

Переглядів: 293
У Тернополя є свій жіночий футбольний клуб - відео Сюжет телеканалу ІНТБ .
доброчинність

Велоспорт для дітей з особливими потребами - відео

В Івано-Франківську біля міського озера провели змагання на веломобілях для дітей з особливими потребами. .
спартакіада

Діти з особливими потребами змагалися на Спартакіаді

Переглядів: 218
Упродовж двох днів дітки з особливими потребами доводили, що підкорити спортивні вершини під силу кожному. Вихованці спеціалізованих закладів бігали на дистанції тридцять