Новини спорту Україна та світ за 23 травня 2016

велотріал

Біля "Арени Львів" пройде перший етап "Кубку Львова з тріалу"

Переглядів: 428
У неділю, 29 травня, з 10:00 до 18:00 год на танкодромі біля стадіону "Арена Львів" пройде перший цьогорічний етап "Кубку Львова з тріалу 2016". У програмі
ЛМР

Продовжено прийом документів на участь у програмі "Відкриті кубки Львова"

Переглядів: 127
У Львові продовжено прийом документів на участь у програмі "Відкриті кубки Львова" до 30 травня. Програма напрацьована управлінням молоді, сім`ї
ФК Львів U-16 – РВУФК Київ U-16 – 2-1

ФК "Львів" U-15: гра невикористаних моментів

Переглядів: 154
Гравці 2001 р.н. (тренери Роман МАРИЧ й Андрій ФЕЛЯК), на виїзді, поступаючись, таки зуміли вивезти з Ужгорода очко СДЮШОР Ужгород Ю-15 – ФК «Львів» Ю-15
Людмила Лузан

Веслувальниця з Івано-Франківська змагається за Кубок світу

Цими вихідними завершився Перший етап Кубку світу з веслування серед дорослих команд. Спортсменка Людмила Лузан з Івано-Франківська виборола право відібратися
гірський біг

Мешканка Франківська стала чемпіонкою України з гірського бігу

22 травня у Славському на Львівщині відбувся чемпіонат України з гірського бігу. Спортсмени з Івано-Франківщини показали хороші результати. Франківчанка
Спорт

Змагання "Крізь вогонь та воду" зібрали близько двохсот учасників

Переглядів: 183
Цими вихідними у Львові відбулися військово-спортивні змагання зі системи воєнізованих ігор молоді "Крізь вогонь та воду". Участь у них взяли близько
Флорбол

Львів'яни стали срібними призерами турніру "Тернопіль Open"

Напередодні флорбольної події в Україні, міжнародного турніру «Ukraine Open», львів’яни привезли нагороди і перемоги з чемпіонату у Тернополі.
Футбол

Футболісти Львівської області вийшли у фінал "Кубку регіонів ФФУ"

Переглядів: 348
22 травня відбулися другі півфінальні матчі «Кубку регіонів ФФУ», які проходили у місті Винники Львівської області та у селі Володимирівка
веслування

Веслярі Львівщини продовжують виборювати нагороди світових першостей

Переглядів: 208
У м. Дуйсбург (Німеччина) 20-22 травня 2016 року відбувся І етап кубка Світу з веслування на байдарках і каное, який є одним із етапів відбору
Баскетбол

Баскетбол. Шкільна Ліга Львова. У старших юнаків тріумфував "Олімпік-СШ №1"

Переглядів: 403
Травень – це місяць, коли закінчується шкільний навчальний рік, а разом з ним – практично усі дитячі змагання. Днями фінішували