Новини спорту Україна та світ за 24 серпня 2014

ураган

"Ураган" - срібний призер "Кубка Львівщини-2014"

Переглядів: 390
Після "бронзи" на нещодавньому "Кубку Свободи" у Хмельницькому івано-франківський "Ураган" став срібним призером "Кубку Львівщини-2014". У фінальному матчі підопічні
новотрясов

Артур Новотрясов: "Уся команда зіграла дуже добре"

Переглядів: 124
Кубкова гра проти «Чайки» стала для центрального захисника «Карпат» Артура Новотрясова першою у складі головної команди клубу.
мартон

Роберт Мартон не встояв перед кубинцем, але обіцяє ще з ним зустрітись

Переглядів: 240
23 серпня у Нанкіні на ІІ юнацьких Олімпійських іграх у боротьбу за нагороди вступили боксери. У 1/4 фіналу вагової категорії до 91 кг жереб звів
донбас арена

"Донбас Арена" після обстрілу терористами - відео

Переглядів: 197
"Донбас Арена" після обстрілу терористами - відео .
регбі

Тренерський штаб збірної України U-20 визначився із заявкою команди на чемпіонат Європи в Чехії

Переглядів: 414
За підсумками навчально-тренувальних зборів у Львові Дмитро Федишин та Олександр Мигунов відібрали 26 регбістів, які вирушать
Гол

Івано-Франківськ спортивний - дивитися випуск за 23 серпня

Переглядів: 267
Івано-Франківськ спортивний - дивитися випуск за 23 серпня Телеканал TRCVezha .
марафон

Тернополян кличуть на благодійний півмарафон до Івано-Франківська

Забіг планують провести у жовтні. Організатори очікуютьне тільки на місцевих, а на жителів Тернополя, Львова, Києва та інших міст. Будуть такі дистанції:
карпати

Кубок України: "Чайка" – "Карпати" 0:4 - відео повного матчу

Переглядів: 523
Кубок України: "Чайка" – "Карпати" 0:4 - відео повного матчу .
Йовічевіч

Ігор Йовічевіч: "Для нас кожен матч, як останній – як фінал Ліги чемпіонів"

Переглядів: 149
По завершенні матчу 1/16 фіналу Кубка України в Ірпіні, де львівські «Карпати» з рахунком 4:0 обіграли «Чайку» з Києво-Святошинського