Новини спорту Україна та світ за 24 грудня 2011

«Локомотив» - «Енергія» - 0:1. Звіт про матч

Переглядів: 118
У Харкові львівська «Енергія» з рахунком 1:0 здолала місцевий «Локомотив». У першому таймі глядачам було ніколи нудьгувати. Небезпечні моменти раз

Андрій БАЛЬ: "Тренерський штаб на чолі з Блохіним бачить всі слабкі місця, на які звертає першочергову увагу"

Переглядів: 132
Уболівальники старшого покоління прекрасно знають цього гравця і тренера. Ще свіжі в пам’яті досягнення

Ігор ХУДОБ'ЯК: "Дуже неприємні відчуття на серці"

Переглядів: 70
Найголовнішим розчаруванням першої частини сезону в прем’єр-лізі, безперечно, стали львівські «карпати». Справді, команда, яка ще минулої осені грала

"Серед фанатів "Карпат" існує максимальне несприйняття Євро-2012"

Переглядів: 84
Перформанс – слово англійського походження, означає «вистава» чи «спектакль». У розумінні українських фанів, перформанс

«Леви» на виїзді програли «Беркуту»

Переглядів: 120
У гостьовому матчі 24-го туру регулярної першості Професійної хокейної ліги України львівські «Леви» після другого періоду вигравали у столичного «Беркута»

Пачеко не в Аргентині, а в «Карпатах»

Переглядів: 124
Трансферний директор львівських «Карпат» Ігор Йовічевич не підтвердив інформацію деяких ЗМІ про те, що 20-річний аргентинський нападник Герман Пачеко повернувся додому

«Говерла» поступилася «Києву» - 70:79

Найрезультативнішим гравцем матчу між «Говерлою» та «Києвом» став захисник господарів Маркус Вокер, але це не врятувало івано-франківську команду від поразки