Новини спорту Україна та світ за 25 березня 2013

гол

Гол від цетрального кола

Переглядів: 387
Опорний півзахисник Спортінга Фабріс Фокобо дуже сильнішим ударом вразив ворота Тоттенхема в молодіжному Лізі чемпіонів. .
збірна України U-19

Німеччина (U19) - Україна (U19) - 2:0 відео голів

Переглядів: 257
25 березня юнацька збірна України U19 у товариському матчі, що проходив у місті Вупперталь, поступилася німецьким одноліткам з рахунком 0:2.  З перших хвилин господарі
Михайло Фоменко

Україна - Молдова. Передматчева прес-конференція Михайла Фоменка

Переглядів: 872
Коли заходив на стадіон «Чорноморець», став невільним свідком цікавої розмови охоронців арени. «Ти чому не пустив нашого тренера?»,
Італія (U-21) - Україна (U-21) 1:0

Італія (U-21) - Україна (U-21) 1:0 відео голу

Переглядів: 741
Карпати

14-річні «карпатівці» зіграли 4 матчі в Чехії

Переглядів: 284
Команда СДЮШОР «Карпати», сформована з гравців 1999 року народження упрдовж минулого тижня перебувала в Чехії, де в рамках підготовки до весняної частини групового
гол

Футболісти 5 разів влучили в одну й ту ж поперечину - відео

Переглядів: 674
У матчі корейської ліги мід командами "Сувон Блюінгс" і "Пхохан Стілерс" футболісти 5 разів пробили у поперечину. Причому, поперечина одних воріт приймала на
турнірна таблиця чемпіонату світу 2014

Найкращі голи євровідбору на ЧС-2014 у Бразилії

Переглядів: 282
До вашої уваги відеонарізка кращих голів відбіркових матчів до ЧС-2014 .
Україна

Збірна України добралася у високогірний Ерузурум

Переглядів: 354
Незважаючи на всі перешкоди збірна України змогла вчасно дістатися до місця проведення кваліфікації до чемпіонату Європи. Буквально кілька хвилин тому збірна України
федецький

Артем Федецький: "Треба вмерти на полі, але здобути три очки"

Переглядів: 197
Захисник збірної України Артем Федецький обіцяє бойовий настрій у матчі відбору на чемпіонат світу 2014 року проти Молдови. "З Польщею нам потрібно
італія

Італія сильніша за Україну

Переглядів: 196
Контрольний матч Італія (U-21) - Україна (U-21) 1:0 Гол: Іммобіле, 60. Україна (стартовий склад): Денчук, Рижук, Приндета, Жичиков, Буяльський, Нойок, Озарків, Яковенко, Малиновський, Мякушко,