Новини спорту Україна та світ за 25 жовтня 2018

Юлія Ткач

Юлія Ткач-Остапчук виборола бронзову нагороду на чемпіонаті світу з вільної боротьби

Переглядів: 70
На чемпіонаті світу з вільної боротьби, який відбувається в Будапешті (Угорщина), збірна України здобула чергову нагороду. Цього
Оксана Лівач

Оксана Лівач принесла збірній Україні бронзову нагороду

Переглядів: 65
Оксана Лівач завоювала бронзу чемпіонату світу з боротьби, який проходить в Будапешті, Угорщина. Львівянка Оксана Лівач стала бронзовим призером чемпіонату світу
карпати лях

Дубль "Карпат" готується до гри з "Чорноморцем"

Переглядів: 134
Після перемоги над «Олександрією» юні карпатівці повернулися до Львова і з хороршим настроєм приступили до тренувань. Цього тижня на молодіжку чекає виїзд до
Футзал

17 листопада стартує тернопільська футзальна ліга

Переглядів: 93
22 жовтня, під головуванням керівника Федерації футболу Тернопільської області Тараса Юрика відбулося перше організаційне засідання щодо проведення обласних змагань з
суддя

"Суми" і "Рух" розсудить Іванов із Макіївки

Цього сезону представник Донецької області Юрій Іванов уже працював на матчі за участю винниківської команди – це відбулося в дебютному для «Руху» матчі чемпіонату
гол

Віталій Патуляк: "Хочемо виграти медалі"

Минулої неділі 22-річний нападник підмонастирського «Фенікса-Стефано», уродженець Новояворівська Віталій Патуляк у матчі з «Локомотивом» (Рава-Руська)
гол

У Львові дев’ятирічні футболісти позмагалися за путівку на престижний міжнародний турнір

Переглядів: 121
З-поміж 21 команди, яка вступила у боротьбу за путівку, до фіналу пробилися кременчуцький «Кремінь» та київський «Лідер-Софія».
авторалі

На Львівщині відбудеться ралі "VI Ворота України"

Переглядів: 52
26-27 жовтня на Львівщині відбудеться заключне змагання у професійному класичному ралі в Україні – 4-й етап національної ралійної серії «Кубок Карпат».
Футзал

У Львові відбудеться аматорський турнір з футзалу

Переглядів: 100
З 29 жовтня по 4 листопада у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) відбудеться всеукранський турнір з футзалу Lviv Futsal Open Cup – 2018.