Троє футболістів покинули склад франківського "Прикарпаття". У Василя Дербаха, Романа Кузьмина та Андрія Вацеби завершилася дія контрактів. За обопільною згодою подальшу співпрацю
Юлія Ткач

Троє львівських борчинь вибороли медалі на відкритому чемпіонаті Китаю

Переглядів: 115
Троє спортсменок представляло Україну на відкритому чемпіонаті в Китаї і всі вони завоювали медалі. Золоту медаль здобула львів'янка Юлія Ткач у
суддя

Скандал у Верхній Білці

Переглядів: 972
Гравці новояворівського «Гірника» відмовилися продовжувати поєдинок 12-го туру з «Юністю» (Верхня Білка). Господарі доволі жваво розпочали поєдинок.
Яремко

"У Москві футболісти "Карпат" рвали під собою землю..."

Переглядів: 545
Ветеран спортивної журналістики Іван Яремко розповідає про яскраві події, зустрічі з легендами і власні спортивні пристрасті.  Львівський і, значною мірою,
Христина Погранична

Львів’янка Христина Погранична виборола п'ять золотих медалей турніру у Туреччині

Переглядів: 84
15-річна львів'янка Христина Погранична виборола п'ять з п'яти можливих золотих медалей та стала абсолютною чемпіонкою 10-го міжнародного
Василина Кириченко

Львів’янка Василина Кириченко здобула "бронзу" на Кубку Європи з дзюдо

Переглядів: 82
У неділю, 24 червня, у словенському місті Подчетртек завершився черговий етап Кубка Європи з дзюдо. У другий день змагань львів’янка, вихованка