"Олександрія" – "Карпати" 3:0 – відео голів та огляд матчу

Олександрія – Карпати – 3:0 Голи: Полярус, 60, Старенький, 66, Пономар, 78 .
Бойчишин

Олег Бойчишин: "Пропускали дитячі голи"

Переглядів: 122
Олег БОЙЧИШИН, головний тренер ФК «Карпати» – У першу чергу, хотів би розділити гру на дві частини. У першому таймі не виникало великих
карпати

"Олександрія" – "Карпати" – 3:0

Переглядів: 124
17-й тур. 26.11.2017, 17:00. КСК «Ніка», Олександрія. 1 007 глядачів. Хмарно. +3°С Арбітр – Сергій Бойко (Київська обл.). Асистенти арбітра: Євген Петраков,
Максим Павленко

"Ураган" - "Сокіл" - 3:3. Післямова

Післяматчеві коментарі тренерів і гравців обох команд Роман КОВАЛЬЧИК, головний тренер "Сокола":- Перш за все, вітаю "Ураган" із заліковим балом, який хлопці закономірно
тлумак

Андрій Тлумак: "Результатом і малюнком гри команди залишився задоволений"

Переглядів: 85
У матчі 14-го туру першості України U-19 юніори львівських «Карпат» напередодні у Раві-Руській з рахунком 1:0 перемогли одноліток
ураган сокіл

"Ураган" дав бій лідеру, але знову не переміг

Суботня гра 11-го туру чемпіонату України завершилася результативною бойовою нічиєю. Найбільш багатою на забиті м'ячі видалася заключна 5-хвилинка першого тайму, коли вболівальники
Олександр Чижевський

Олександр Чижевський: "Ми мали певну перевагу, але нічийний рахунок загалом справедливий"

Переглядів: 95
Поєдинок молодіжних команд «Олександрії» та «Карпат», що відбувся напередодні на полі «чорно-жовто-зелених»,
Валерій ЛЕГЧАНОВ

"ХІТ" - "Енергія" 3:0. Післямова

Переглядів: 173
Наставники команд поділились враженнями від поєдинку львівської "Енергії" та київського "ХІТа". Головний тренер СК "Енергія" Валерій Легчанов: Головний тренер ФК "ХІТ" Олег Лук'яненко: За
карпати

"Карпати" U-19 – "Ворскла" U-19 – 1:0

Переглядів: 141
14-й тур. 25.11.2017, 13:00. «Локомотив», Рава-Руська. 90 глядачів. Сонячно. +7°С Арбітр – Тарас Панасюк (Бердичів, Житомирська обл.
Рібас

Форвард "Карпат" Рібас забив чергові голи за "Патронато"

Переглядів: 123
Форвард Карпат Себастьян Рібас, який на правах оренди виступає за Патронато, оформив дубль у Суперлізі Аргентини. Рібас забив 2 голи у домашньому матчі проти