Новини спорту Україна та світ за 27 січня 2017

Меморіал Макарова

ФК "Тернопіль" у фіналі Меморіалу Макарова

Переглядів: 213
Сьогодні, 27 січня, ФК «Тернопіль» у півфіналі Меморіалу Макарова переміг «Сталь» U-21 (Каменське) – 3:2. Героям матчу став Андріан Бабич, який
Хокей

Окрім хокею, на тернополян на вихідних чекатимуть і спортивні зимові забави

Переглядів: 94
Впродовж двох днів в рамках змагань «Ternopil Hockey Classic» у парку імені Тараса Шевченка відбуватимуться зимові забави для дорослих
Фігурне катання

Новояворівськ прийматиме відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах

Переглядів: 273
На Льодовій арені м. Новояворівська (вул. Т. Шевченка, 5) упродовж 27-28 січня 2017 року відбудеться відкритий чемпіонат
Віталій Мерінов

Депутат Франківської міськради виборов перемогу у змаганнях із рукопашного бою

26 січня, депутат Івано-Франківської міськради Віталій Мерінов став переможцем у ваговій категорії до 90 кілограмів на Чемпіонаті Західного
Кажани

На "Кажанів" чекає виїзд до Хмельницького

Переглядів: 242
Матчі 10-го туру Суперліги ВК "Барком-Кажани" проведе на виїзді проти третьої команди першості хмельницького "Новатора". Перша гра цього протистояння розпочнеться в п'ятницю
Віджимання

Двадцять два франківських чиновників віджалися на площі перед ОДА

Працівники Івано-Франківського адмінбудинку долучилися до естафети до естафети #22PushupChallenge. 22 посадовців, що вийшли на площу перед ОДА,
Нива

Суперником тернопільської "Ниви" у першому турі турніру пам'яті Ернеста Юста буде "Сокіл" з Сокільників

Переглядів: 198
Суперником футбольного клубу "Нива" Тернопіль у 1-му турі групового етапу турніру пам'яті Ернеста Юста буде "Сокіл"
Скала Стрий

"Скала" дограє чемпіонат у першій лізі

Переглядів: 150
Стрийська «Скала» таки дограє чемпіонат у першій лізі. Незважаючи на фінансові проблеми, керівництво клубу прийняло рішення не знімати команду з чемпіонату України.
Футзал

Дрогобицький Педуніверситет – переможець меморіалу Володимира Осінчука

Команда дрогобицького Педагогічного університету стала переможцем турніру, присвяченого пам’яті завідувача кафедри фізичного виховання та спорту
Олександр Воробей

Голкіпер ФК "Тернопіль" – герой чвертьфіналів на Меморіалі Макарова

Переглядів: 183
Воротар ФК «Тернопіль» Олександр Воробей став героєм чвертьфінальних поєдинків на Меморіалі Макарова. Ось яку характеристику отримав