Переглядів: 4095
Нещодавно координаційна рада козацьких організацій Львівщини продемонструвала загалу свій новий проект – козацьке випробування «Залізний Кіш».

Микола Павлов: "В Полтаві з "Карпатами" буде інша гра. Не сумніваюся..."

Переглядів: 310
Прес-конференція після кубкового матчу "карпати" - "Ворскла" (3:0). Микола Павлов, головний тренер «Ворскли» - Вітаю «Карпати»

Відео голів і статистика матчу «Карпати» - «Ворскла» - 3:0

Переглядів: 755
«Карпати» - «Ворскла» - 3:0  Голи: Сергій Кузнецов, 56, Олександр Гурулі, 70, Сергій Кузнецов, 74 «Карпати»: Андрій

Матч Ліги Європи з "Карпатами" пропустить основний голкіпер "Севільї"

Переглядів: 254
Воротар "Севільї" Андрес Палоп вибув з ладу на два тижні через травму гомілки. У матчі Ліги Європи УЄФА проти "Карпат" його, швидше за все, замінить

Захар Ефименко: "Василий Иванчук из Львова, это тоже свой отпечаток накладывает"

Переглядів: 1070
Захар Ефименко громко заявил о себе в 14 лет, когда выиграл юношеский чемпионат мира. Он занимался в Краматорском шахматном клубе им. А.

"Карпати" розбивають "Ворсклу" - 3:0

Переглядів: 269
Сьогодні в матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу львівські "карпати" приймали полтавську "Ворсклу". Після безгольового першого тайму в другому таймі львівських футболістів прорвало.

Олег КОНОНОВ: «Хотим и в следующем году выступать в еврокубках»

Переглядів: 224
Последний поединок «Карпат» с донецким «Металлургом» все же был важнее для львовских футболистов. Ведь они попали в полосу неудач,

Сергій Власенко: ФФУ не надала доказів про договірний характер матчу "Металіст" - "Карпати"

Переглядів: 196
Відомий юрист Сергій Власенко вважає, що Федерація футболу України не надала беззаперечних обґрунтованих доказів того, що матч

Юрий ГАБОВДА: "Кононов сумел создать очень серьезную команду"

Переглядів: 471
Интервью «СЭ» дал 21-летний форвард «Карпат», отметившийся в предыдущем раунде Кубка Украины хет-триком в ворота «Горняк-Спорт»

Сьогодні "Карпати" - "Ворскла": "зелено-біле" дербі з кубковим акцентом

Переглядів: 453
Паралельно з виступами у Прем’єр-лізі й Лізі Європи львівські «Карпати» грають у Кубку України. Сьогодні, 27 жовтня, у матчі 1/8