Новини спорту Україна та світ за 28 липня 2018

гол

ФК "Львів" - "Динамо" 0:1. Огляд матчу і відео гола

Переглядів: 391
УПЛ, 2-й тур. Львів, "Арена Львів", 10115 глядачів ФК "Львів" - "Динамо" 0:1 Гол: Русин 90+2 .
карпати

"Карпати" U-21 – "Чорноморець" U-21 – 4:1

Переглядів: 174
2-й тур. 28.07.2018, 16:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 50 глядачів. Сонячно. +26°С Арбітр – Микола Кривоносов (Київ).
Жилмар

Жилмар: "Задоволений грою, незважаючи на результат"

Переглядів: 107
Головний тренер ФК "Львів" Жилмар прокоментував матч другого туру УПЛ з "Динамо" (0:1). "У першому таймі ми програвали в середині поля, але в другому таймі грали
львів

"Львів" - "Динамо" 0:1. Просвітлення в грі і сплеск молодої сили

Переглядів: 384
То вже інша справа… Різко контрастувала нинішня гра "Динамо" з грою триденної давності проти "Ворскли". Контрастувала в бік світла. В першому таймі
Зеленкевич

Першолігова команда підсилиласся черговим екс-"ураганівцем"

Переглядів: 72
Екс-гравець "Урагану" Денис Зеленкевич, якому у серпні виповниться 21 рік, у новому сезоні захищатиме кольори іншого клубу з Івано-Франківська - "Візи-Вторми".
суддя

"Карпати" з "Чорноморцем" розсудить Денис Шурман

Переглядів: 113
Поєдинок 2-го туру української Прем’єр-ліги сезону-2018/2019 між «Карпатами» і «Чорноморцем», який відбудеться у неділю, 29-го липня, на
ФК Львів

"Львів" дозаявив на УПЛ бразильського захисника Тейлора

Переглядів: 94
Бразилець Лукас Тейлор Майа Рейс потрапив до заявки Львова на сезон 2018/19 української Прем'єр-Ліги. Відповідна інформація з'явилась на офіційному сайті
львів

Сергій Борзенко: "У матчі проти "Динамо" будемо налаштовуватися на перемогу"

Переглядів: 84
Захисник Львова Сергій Борзенко поділився очікуваннями напередодні матчу 2-го туру УПЛ проти київського Динамо. "Ми розуміємо, який суперник
Жилмар

Жилмар: "У матчі з "Динамо" потрібно показати характер та дисципліну"

Переглядів: 76
Головний тренер ФК “Львів” Жилмар про майбутній матч з київським “Динамо”: Коли ми проводили навчально-тренувальний збір
кисленко

ФК "Львів" не зумів обіграти київське "Динамо"

Переглядів: 1166
2 тур чемпіонату U-2127 липня. 17-00. м. Львів, ст. “СКІФ”, 400 глядачів Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ)Асистенти арбітра –Олег