Новини спорту Україна та світ за 28 серпня 2010

Фоторепортаж - брейкданс в Івано-Франківську

Вчора, 27 серпня івано-франківську публіку розважали спортивними танцями місцеві "брейкери". Таким чином хлопці показали свої вміння рухатись та вкотре наголосили на потребі

Тарас САПА їде на рейтинговий професійний бій

Переглядів: 516
Івано-франківський тайбоксер Тарас Сапа готується до нового випробування. 2 вересня у Луганську на професійному турнірі з тайського боксу він проведе рейтинговий

Мілан Барош: "Знімаю перед Карпатами капелюха"

Переглядів: 2910
Чеська зірка «Галатасарая» Мілан Барош по завершенні матчу з «Карпатами» був далеко не в найкращому гуморі. Однак від спілкування з кореспондентом

Фоторепортаж з матчу "Ураган" - "Тайм" - 2:3

Переглядів: 302
Для обидвох суперників матч в Івано-Франківську на новому паркеті Коледжу фізвиховання був останньою перевіркою сил перед стартом футзального сезону. Приємно, що на товариську

Олександр РЯБОКОНЬ: «Аномальну засуху плануємо перервати»

Переглядів: 359
Головний тренер «Львова» Олександр Рябоконь розраховує, що вже в наступних матчах його команда почне забивати голи – Останні ігри у нас проходять

Олег КОНОНОВ: «Історія робиться сьогодні»

Переглядів: 340
Головний тренер «Карпат» Олег Кононов прокоментував Інформаційному центру клубу результати жеребкування групового етапу Ліги Європи, який у суперники його підопічним

Тайм - остання проба сил закінчилася перемогою

Переглядів: 230
В Івано-Франківську «Тайм» у товариському матчі обіграв з рахунком 3:2 тамтешній «Ураган». Після першого тайму рахунок був 1:1.

Розклад матчів українських команд у Лізі Європи

Переглядів: 1606
«Динамо» і «карпати» починають дома, «Металіст» - в Угорщині Група J 16 Вересня 22:05. «Севілья» - ПСЖ 22:05.

Гросмейстерська нічия Львова й Ужгорода

Переглядів: 291
Фаворити цьогорічних змагань у Першій лізі – «Львів» та ужгородське «Закарпаття» – зіграли внічию 0:0 «Львів» – «Закарпаття»

Микола СИЧ: "Передсезонну програму виконано!"

Переглядів: 208
Головний тренер львівської «Енергії» Микола Сич за тиждень до старту нового футзального чемпіонату розповів про "Кубок Донбасу", а також про готовність "Енергії"