Переглядів: 341
Восени, 12 жовтня, збірна України під керівництвом Мирона Маркевича проведе домашній спаринг з командою Аргентини.   За можливість перевірити свої сили з однією з найсильніших збірних

Андрій ТЛУМАК: "З "Таврією" буде не легше, ніж із "Динамо"

Переглядів: 222
Львівські “Карпати” вдома перемогли чинного чемпіона України київське “Динамо” – 1:0. Кияни зазнали другої поразки в чемпіонаті

Поезія вільної боротьби

На кілька днів прикарпатське село Джурів перетворюється на всеукраїнський центр вільної боротьби. До віддаленого покутського села на традиційні змагання «Перша ластівка» з’їжджаються

Роша БАТІСТА: «Хочемо поборотися за «бронзу»

Переглядів: 237
Із «Таврією», обіцяє автор переможного гола у ворота «Динамо», «Карпати» гратимуть на перемогу Футбольна громадськість України продовжує

"Говерла" - "Будівельник": післяматчеві коментарі

Тренери Євген Мурзін та Андрій Подковиров, а також захисник Максим Балашов поділилися своїми враженнями після завершення третьої гри чвертьфінальної серії плей-офф між

Плей-офф. Матч №3. "Говерла" - "Будівельник" - 84:89

Обігравши у третій грі чвертьфінальної серії "Говерлу" з рахунком 89:84, "Будівельник" вийшов до півфіналу. Втім івано-франківці дали серйозний бій чемпіону регулярного

Пам‘ятаємо. Юрій Непокірний

Переглядів: 299
Дев’ять днів тому, 20-го квітня, на 89-му році життя після важкої і тривалої хвороби перестало битися серце старійшини західно-українського футболу Юрія Зубача, одного з ініціаторів

Плей-офф за 9-14 місця. «Грифони» – «Політехніка-Галичина» – 75:85 (19:19, 23:22, 16:19, 17:25)

Переглядів: 261
«Грифони» (Сімферополь): Мілетіч – 26 очок + 4 підбирання + 4 перехоплення; Євсеєвічев – 15 очок