Новини спорту Україна та світ за 29 листопада 2014

Футбол Прикарппаття

"Колос" Цінева - "Ураган" Черніїв - 2:0. Важка перемога

Дуже важливу домашню перемону сьогодні здобув ФК "Колос" (Цінева) в першому півфінальному поєдинку Кубка чемпіонів міст та районів області. Колос (Цінева) -
Воротар Макогон

Всі воротарі чемпіонату Івано-Франківщини 2014 року

Команди-учасниці чемпіонату використали 21 голкіпера. Найдосвідченішими серед них були Микола Хомин з "Славії" (1974 р. н.) в таблиці його показники
Вільна боротьба

Збірна Політехніки стала володарем Кубку Львівщини з вільної боротьби

Переглядів: 342
Днями у палаці спорту Національного університету “Львівська політехніка” відбувся фінал Кубку з вільної боротьби серед студентських команд
Коростильов

Павло Коростильов – заслужений майстер спорту України

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 7 листопада 2014р. №3697 учневі 11 класу Львівського училища фізичної культури Павлу Коростильову присвоєне
Олімпік Чорноморець

"Олімпік" - "Чорноморець" - 2:1 відео голів

"Олімпік" - "Чорноморець" - 2:1 відео голів .
мяч

Кубок чемпіонів Івано-Франківщини: "Колос" та "Оскар" перемагають в перших півфіналах

У Кубку чемпіонів міст та районів області сьогодні відбулися перші матчі 1/2 фіналу. Кубок чемпіонів міст та районів області. Півфінал. Перші
хомин

Хомин пропускатиме гру проти "Карпат"

Переглядів: 154
Захисник "ведмедів" Андрій Хомин пропустить матч 14-ого туру. Кадрова проблема чекає на керманича ужгородської команди В’ячеслава Грозного. У поєдинку 13-ого туру проти тамтешнього
Футзал

Чемпіонат Прикарпаття: анонс матчів неділі

Завтра зідбудуться матчі 3 туру чемпіонату області. Другий тиждень поспіль СК "Городенка" тішить власних вболівальників домашньою грою в м.Городенка. Цього разу до районного
Говерла

"Говерла" поступається "Миколаєву" з різницею в 20 очок

Переломивши хід гри з «Говерлою» у третій чверті та здолавши суперника з рахунком 78-58, «Миколаїв» здобув уже восьму перемогу в сезоні.
Політехніка

"Ферро-ЗНТУ" - "Політехніка-Галичина" 73:70. Характер дає надію

Переглядів: 306
І знову поразка! Та цього разу "Політехніка-Галичина" заслуговує лише на подяку за свою гру. Попри численні недоліки, львів'яни в останній чверті показали