Новини спорту Україна та світ за 30 травня 2017

гімнастика

Завершились змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Олімпійського чемпіона Віктора Чукаріна

Переглядів: 135
У залі гімнастики навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України під патронатом НОК України упродовж
важка атлетика

Команда важкоатлетів ЛДУФК бронзовий призер Літньої Універсіади України

Переглядів: 285
З 22 до 26 травня у Миколаєві проходила ХІІІ Літня Універсіада України з важкої атлетики. Найсильніші важкоатлети нашої держави з 43 вишів представляли
Володимир Книш

Володимир Книш: "У Тернополі завжди важко брати очки"

Переглядів: 139
Головний тренер охтирського «Нафтовика» на післяматчевій прес-конференції проаналізував хід поєдинку 33-го туру проти ФК «Тернопіль», який
марафон

У Тернополі вперше відбудеться напівмарафон Ternopil Grand Lake

Напівмарафон Ternopil Grand Lake вперше відбудеться в Тернополі 18 червня. В його рамках буде кілька дистанцій, участь у події можуть взяти усі охочі.
легка атлетика

Прикарпатська четвірка чоловіків з естафетного бігу посіла другу сходинку на чемпіонаті України серед молоді

Прикарпатська четвірка чоловіків з естафетного бігу, 4 Х 400 м. посіли другу сходинку на чемпіонаті
Флорбол

Вихованці коломийського флорбольного клубу змагалися у Києві

Юні вихованці коломийського флорбольного клубу "Надія" змагалися в Чемпіонаті України серед школярів. Змагання проходили в Києві. Від нашого міста були представлені
Марія Ільчишин

Прикарпатська студентка виграла змагання з вільної боротьби на ХІІІ літній Універсіаді України

На базі спортивного комплексу Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулися змагання з вільної
плавання

Тернопільські плавці привезли з Дніпра 17 медалей

Переглядів: 149
Юні плавці Тернополя нещодавно повернулися з Міжнародного турніру з плавання «Meteor Open-2017», який тривав впродовж трьох днів у Палаці водних видів спорту
триатлон

У найвисокогірніших в Україні змаганнях зі спринт-тріатлону взяли участь майже 100 спортсменів

Професіонали й любителі з усієї країни, а також із Польщі, Румунії та Молдови зійшлися в індивідуальному заліку та в естафетах
нива

Гравці "Ниви" стали чемпіонами України серед студентів

Переглядів: 115
Два гравці футбольного клубу "Нива" Тернопіль Ігор Гатала і Тарас Мороз у складі студентської команди педуніверситету вибороли титул чемпіонів України.